Szkolenie: Lokalny Lider Sportu Wiejskiego

Szkolenie: Lokalny Lider Sportu Wiejskiego

W sobotę 22.09.2018 od godz. 11.00 na Hali Widowiskowo – Sportowej w Luzinie odbędzie się szkolenie : „Lokalny Lider Sportu Wiejskiego”. Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli organizacji sportowych z terenu województwa pomorskiego, którzy zarządzają organizacjami. Jego celem jest zdobycie wiedzy w zakresie stabilności merytorycznej, prawnej i finansowej organizacji sportowej. Udział w szkoleniu dla członków LZS jest nieodpłatny. Dla przedstawicieli klubów nie zrzeszonych w LZS koszt 150,00 zł.

Prowadzący zajęcia:

Monika Chabior socjolog, zajmuje się wspieraniem organizacji pozarządowych, w tym sportowych od kilkunastu lat. W czasie przygotowań Polski do UEFA EURO 2012 pełniła funkcję koordynatorki polskiego programu odpowiedzialności społecznej mistrzostw, następnie w latach 2013 – 2015 była prezeską Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej, gdzie wraz z zespołem stworzyła i realizowała ogólnopolski program Nasz Orlik. Obecnie przygotowuje wdrożenie programu „Solidarność Codziennie” w Europejskim Centrum Solidarności i zarządza wdrożeniem w Gdańsku międzynarodowego programu URBACT Change!. Jest członkinią Rady Wojewódzkiej Pomorskiego LZS.

Piotr Klecha – pedagog, trener II klasy piłka nożna, dyrektor GOSRiT luzino, prezes KTS-K Luzino, przewodniczący RW Pomorskiego LZS. Menadżer sportu- praktyk.

Zapisy: pomorskielzs@wp.pl. Ilość miejsc ograniczona! Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikat.

PROGRAM szkolenia Luzino_LZS