Kluby LZS

powiatowa1

Nazwa klubuSekcjePowiat
Lęborski Klub Biegacza imieniem “Braci Petk”lekkoatletykalęborski
Lew Lęborkpiłka nożnalęborski
Jeździecki Klub Sportowy “Senny”jeździectwolęborski
UKS Ósemka Lęborkpiłka nożnalęborski
POWIAT SŁUPSKI
LKS Fenixlekkoatletykasłupski
Akademia Młodego Lekkoatletylekkoatletykasłupski
LKS Jantar Ustkalekkoatletykasłupski
MKS Jantar Ustkapiłka nożnasłupski
SKS Słupia Charnowopiłka nożnasłupski
UKS GAP Bruskowo Wielkiepiłka nożnasłupski
KS Bruskowo Wielkie
Futbol Klub Olboye Słupsk
piłka nożnasłupski
LUKS Żelki Żelkowopiłka nożna, tenis stołowysłupski
KS Sparta Sycewicepiłka nożnasłupski
UKS Olimpijczyk Kwakowopiłka nożnasłupski
POWIAT KOŚCIERSKI
Gwiazda Karsinpiłka nożnakościerski
LZS Stara Kiszewapiłka nożnakościerski
Ludowy Klub Piłkarski przy GOK Nowa Karczmapiłka nożnakościerski
UKS Olimpijczyk Skorzewolekkoatletykakościerski
Arkadia Karsinkościerski
POWIAT NOWODWORSKI
LKS Żuławy Nowy Dwór Gdańskipodnoszenie ciężarów, zapasy, lekkoatletykanowodworski
Powiatowe Zrzeszenie w Nowym Dworze Gdańskimnowodworski
Hemako Sztutowopiłka nożnanowodworski
UKS Morze Stegnapiłka nożnanowodworski
POWIAT TCZEWSKI
KS Centrum Pelplinpiłka nożnatczewski
KS Bloczek Teamzapasytczewski
UKS Alfil w Gniewieszachytczewski
UKS Karate Tradycyjnegokaratetczewski
KS Gminy Pelplin Sprint Kulicelekkoatletykatczewski
Stowarzyszenie Piłkarskie “Wisła” Tczewpiłka nożnatczewski
POWIAT SZTUMSKI
Zantyr Sztumlekkoatletykasztumski
LKS Błyskawica Postolinpiłka nożnasztumski
UKS Victoria Sztumkajakarstwosztumski
DKS Powiślepiłka nożnasztumski
POWIAT CHOJNICKI
GKS Sparta Konarzynypiłka nożnachojnicki
LUKS “POL” Czerskpiłka ręczna, turystyka kwalifikowanachojnicki
LKS Charzykowyżeglarstwochojnicki
MLKS Borowiak Czerskpiłka nożna, piłka ręcznachojnicki
MLKS Tęcza Brusypiłka nożnachojnicki
POWIAT MALBORSKI
GLKS Delta Miłoradzpiłka nożnamalborski
ULKS Rzemieślnik Malborkpodnoszenie ciężarówmalborski
SKS Sokół Malborklekkoatletykamalborski
KS “GO” Lichnowyunihokejmalborski
GKS Błękitni Stare Polepiłka nożnamalborski
KS Grom Nowy Stawmalborski
Kobiecy Klub Piłki Nożnej Olimpico Malborkpiłka nożnamalborski
Lisovia Lisewopilka nożnamalborski
POWIAT KWIDZYŃSKI
Kwidzyński Klub Lekkoatletyczny Rodłolekkoatletykakwidzyński
GKS Gardejapiłka nożnakwidzyński
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
sekcja jeździecka
Sekcje podnoszenia ciężarów i trójboju siłowego
jeździectwo, podnoszenie ciężarów, trójbój siłowykwidzyński
POWIAT BYTOWSKI
Baszta Bytówkolarstwo, lekkoatletykabytowski
SKF Jutrzenka w Borzytuchomiupiłka siatkowabytowski
ZKS Miastkozapasybytowski
Ludowy Zespół Sportowy Diament Świeszynotenis stołowybytowski
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy U-2 przy SP nr 2 w Bytowiepiłka nożnabytowski
WKS w Nożyniepiłka nożnabytowski
GTS Czarna Dąbrówkapiłka nożnabytowski
Talex Borysław Borzytuchomlekkoatletykabytowski
POWIAT KARTUSKI
GKS Żukowo
GKS Żukowo (strona 2)
piłka nożna, lekkoatletykakartuski
GKS Sierakowicepiłka nożnakartuski
Cartusia Kartuzy – sekcje kolarska i zapasówkolarstwo, zapasy, lekkoatletyka, pływanie, piłka ręczna, narciarstwokartuski
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Panda Sierakowicetenis stołowykartuski
Morena Wega Żukowozapasykartuski
Kartuski Klub Sportowykartuski
GOK w Sulęczyniekartuski
GOKSiR w Chmielniekartuski
KS Kamienica Królewskapiłka nożnakartuski
Kartuski Klub Kickboxingu Rebeliakickboxingkartuski
POWIAT CZŁUCHOWSKI
Polstyr Człuchówkajakarstwoczłuchowski
Piast Agrochem Człuchów – sekcja kajakarskakajakarstwoczłuchowski
CMKL Człuchówlekkoatletykaczłuchowski
ULKS Wiking Rychnowylekkoatletykaczłuchowski
UKS Przechlewopiłka nożnaczłuchowski
LKS Prime Food – Brda Przechlewopiłka nożnaczłuchowski
POWIAT WEJHEROWSKI
KS Stolem Gniewinopiłka nożnawejherowski
LZS Donimierzpiłka nożnawejherowski
KTS-K GOSRiT Luzinopiłka nożna, siatkówka dziewcząt, tenis stołowy, kickboxing, boks, sporty walki Koluchstyl, sport dzieci niepełnosprawnych, sporty siłowe, frisbee ultimatewejherowski
KTS-K Wikęd Luzinopiłka nożnawejherowski
LZS Suchocki Zelewopiłka nożnawejherowski
LZS Sołecka Kębłowopiłka nożnawejherowski
LZS Sołecka Kochanowopiłka nożnawejherowski
LZS Sołecka Milwinopiłka nożnawejherowski
LZS Trak Barłominopiłka nożnawejherowski
Cyklopy Wyszecinopiłka nożnawejherowski
LZS Błyskawica Luzinopilka nożnawejherowski
Sołecka Robakowopiłka nożnawejherowski
LZS Dragon Bojanopiłka nożnawejherowski
GS LZS Liniapiłka nożnawejherowski
KS “Sport To Zdrowie” Liniawejherowski
Akademia Piłkarska Karol Piątekpiłka nożnawejherowski
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowekickboxingwejherowski
GKP Barca Bolszewopiłka nożnawejherowski
Fundacja Leszka Kucharskiegotenis stołowywejherowski
POWIAT PUCKI
Lekkoatletyczny Klub Ziemi Puckiejlekkoatletykapucki
Stowarzyszenie PORT w Puckupiłka nożnapucki
Gminne Zrzeszenie LZS w Pucku
LZS Domatowo
LZS “Husaria” Gnieżdżewo
LZS “Ajax” Leśniewo
LZS “Wicher” Łebcz
LZS Mieroszyno
LZS “Relaks” Mechowo
LZS “Iskra” Połczyno
LZS “Piast” Piaśnica
LZS “Sokół” Strzelno
KLKS “Jantar” Swarzewo
LZS “Huragan” Smolno
LZS “Kaszubia” Starzyno
LZS “Kłos” Werblinia
LZS Darzlubie
piłka nożnapucki
KS Norda Karwiapiłka nożnapucki
Klif Chłapowopiłka nożna, kolarstwo, biegi, e-sportpucki
POWIAT STAROGARDZKI
UKS Olimpik Lubichowo – sekcja zapasówzapasy, biathlonstarogardzki
LZS Styna Godziszewopiłka nożnastarogardzki
KS Wietcisa Skarszewypiłka nożnastarogardzki
UKS Kociewieakrobatykastarogardzki
UKS Drzewiarz Osiecznalekkoatletyka, piłka nożna, nordic walkingstarogardzki
SKF LZS Pogoń Smętowopiłka nożnastarogardzki
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórczlekkoatletykastarogardzki
KS Beniaminek 03piłka nożna, kickboxing, tenis stołowy, brydż, jeździectwostarogardzki
POWIAT GDAŃSKI
GTS Pruszcz Gdański
-GTS Broker Rotmanka
-GTS Goszyn
-GTS Mokry Dwór
-GTS Ogniwo Borkowo
-GTS Rokitnica
-GTS Rusocin
piłka nożna, koszykówkagdański
UKS Korona Gdańskszachygdański
Olimpia Osowapiłka nożna, unihokejgdański
UKS Azymut 45orientacja sportowagdański
GLKS Różynypiłka nożnagdański
LKS Orzeł Trąbki Wielkiepiłka nożnagdański
LUKS Kosynier Sobowidztenis stołowygdański
Sopocki Klub Jeździeckijeździectwogdański
Dolina Noteci Racing Teampsie zaprzęgigdański
GTS w Cedrach Wielkichpiłka nożnagdański
GZ LZS Trąbki Wielkiegdański
SKS Osiczanka Osicepiłka nożnagdański
KS Pszczółkipiłka nożnagdański
Akademia Piłkarska Jaguar Gdańskpiłka nożnagdański
Sokół Ełganowopiłka nożnagdański
Stowarzyszenie Pomerania Sportskolarstwo, biegi przełajowegdański
Gdański Klub Kick Boxingu Duetkickboxinggdański