KONKURS

  • Dobra Drużyna PZU

Zyskaj do 15 tys. dofinansowania dla klubów sportowych, organizacji oraz stowarzyszeń, które czynnie promują aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży do 18 roku życia, nie wyłączając osób z niepełnosprawnością.

https://www.pzu.pl/dobra-druzyna/program-prewencyjny
  • Program Olimpia

1 marca 2023 r. rozpoczął się nabór wniosków do programu wieloletniego pn. „Program Olimpia – Program budowy przyszkolnych hal sportowych na 100-lecie pierwszych występów reprezentacji Polski na Igrzyskach Olimpijskich”. Poznaj warianty wykonawcze hal i założenia programu, na który w latach 2023-2024 rząd przeznaczy 2 mld zł.

Nabór do Programu Olimpia trwa od 1 marca 2023. Wnioski można składać  do 31 marca 2023 r.

  • Programu „Sport dla Wszystkich”

Ruszył drugi nabór wniosków w ramach Programu „Sport dla Wszystkich” na dofinansowanie zadań z zakresu upowszechniania sportu wśród różnych grup społecznych i środowiskowych. Budżet drugiego naboru wynosi 70 mln zł .

Wnioski należy składać i przesyłać elektronicznie w terminie do 31 marca 2023 roku. Zostaną rozpatrzone do 31 maja 2023 r.

  • Aktywne Sołectwo Pomorskie na start!

Rusza kolejna edycja konkursu Aktywne Sołectwo Pomorskie. To wyjątkowa okazja żeby zdobyć wsparcia dla sołectw z całego Pomorza. Dzięki dofinansowaniu powstają m.in. place zabaw, boiska czy wiejskie świetlice. Można zyskać nawet do 20 tys. zł.

Wnioski o dofinansowanie można składać do 17 lutego 2023 r.

  • Otwarty konkurs na dofinansowanie w 2023 roku organizacji zajęć sportowych dla uczniów. Kwota do rozdysponowania w ramach programu wynosi 25 milionów złotych. Więcej informacji na stronie : https://tiny.pl/wc1c8
  • Konkurs Fotograficzny i Plastyczny „11 Listopada – Narodowe Święto Niepodległości”

  • Nagroda Bursztynowego Mieczyka – nabór konkursowy

Szczegóły dotyczące udziału, wzór wniosku zgłoszeniowego i regulamin, dostępne są na stronie :  https://bursztynowymieczyk.pomorskie.pl .

  • KONKURS WIEDZY O PIŁCE NOŻNEJ PRZEPROWADZANEGO W RAMACH PRZEDSIĘWZIĘCIA „POZNAJ POLSKĘ NA SPORTOWO”