Pomorska Liga Futsalu – komunikat i zaproszenie na podsumowanie Ligi

POMORSKA LIGA FUTSALU
SEZON 2017/2018
KOMUNIKAT NR 9

PO ROZEGRANIU DZIEWIĄTEJ KOLEJKI 03.02.2018 ROKU (SOBOTA)

WYNIKI, STRZELCY BRAMEK, KARTKI

Nr

Gospodarze

Goście

Godz

Wynik

PLF43

MD

TEAM

Kacper Kowalewski-3

Maciej Kopania-2

Wojciech Wysocki-1

Michał Sosiński ŻK

ELNAFT SOKÓŁ

EŁGANOWO

Wojciech Wójtowicz

Sebastian Bara-4

Łukasz Mejer-1

15.15

6-6

(3-4)

PLF41

GKS

TRĄBKI WIELKIE

Michał Wiński ŻK

49 BAZA LOTNICZA

PRUSZCZ GD

Tomasz Jasiński

Radosław Barańczuk-2

Kamil Dąbrowski-2

Karol Kusaj

Michał Kowalczyk

Kamil Dąbrowski ŻK

16.00

0-7

(0-3)

PLF42

ZMARNOWANE

TALENTY

Paweł Jasik

Łukasz Boroń

Wojciech Góra ŻK

Paweł Jasik ŻK

Kamil Krużewski ŻK

GOLDEN BOYS

Mariusz Książek

Przemysław Ciołek

Piotr Wróblewski

Daniel Niedzielski

Piotr Wróblewski ŻK

16.45

2-4

(1-1)

MECZ ZALEGŁY

PLF40

GOLDEN BOYS

Mariusz Książek

Mateusz Wołoszyk

Daniel Niedzielski-4

Kuba Piotrowski

Michał Engler

Mariusz Książek ŻK

Przemysław Ciołek ŻK

Mateusz Wołoszyk ŻK

Dariusz Osiniak CZK

GKS

TRĄBKI WIELKIE

Mateusz Wiński-2

Jakub Lewańczyk-2

Dominik Kotwicki

Tomasz Blejder-2

17.30

8-7

(4-3)

PLF44

MACARENA

Kacper Lipski

Tomasz Ciecholewski

Arkadiusz Romankiewicz

Grzegorz Ciecholewski ŻK

Tomasz Ciecholewski ŻK

ART PARK

ŁĘGOWO

Jakub Pawlak-2

Dawid Krawcewicz

18.15

3-3

(2-2)

PLF45

ZIELKE

TEAM

Krzysztof Rusinek-2

GREEN BOMBS

KŁODAWA

Marcin Laga-2

Dominik Szostek

Bartłomiej Kruk

Daniel Jaśniewski

Artur Girsztoft-2

19.00

2-7

(1-4)

TABELA ROZGRYWEK

L.P

Drużyna

Z

R

P

Bramki

Punkty

1

GREEN BOMBS KŁODAWA

8

0

1

49-23

+26

24

2

ART-PARK ŁĘGOWO

7

1

1

54-20

+34

22

3

GOLDEN BOYS

7

0

2

39-23

+16

21

4

MACARENA

6

1

2

38-20

+18

19

5

49 BAZA LOTNICZA PRUSZCZ GD

4

1

4

34-32

+2

13

6

MD TEAM

3

2

4

31-34

-3

11

7

ELNAFT SOKÓŁ EŁGANOWO

2

1

7

45-43

+2

7

8

GKS TRĄBKI WIELKIE

3

2

0

7

29-52

-23

6

9

ZMARNOWANE TALENTY

0

2

0

7

27-59

-32

6

10

ZIELKE TEAM

1

0

8

32-72

– 40

3

NAJLEPSI STRZELCY

LP

IMIĘ I NAZWISKO

DRUŻYNA

BRAMKI

1

KRZYSZTOF RUSINEK

ZIELKE TEAM

22

2

JAKUB FILIPEK

ART PARK ŁĘGOWO

20

3

SEBASTIAN BARA

ELNAFT SOKÓŁ EŁGANOWO

19

4-5

DANIEL NIEDZIELSKI

GOLDEN BOYS

10

4-5

MARCIN LAGA

GREEN BOMBS KŁODAWA

10

6-7

DOMINIK KUKOWSKI

ART PARK ŁĘGOWO

9

6-7

TOMASZ CIECHOLEWSKI

MACARENA

9

8-12

KAMIL DĄBROWSKI

49 BAZA LOTNICZA PRUSZCZ GD

8

8-12

JAKUB LEWAŃCZYK

GKS TRĄBKI WIELKIE

8

8-12

DANIEL JAŚNIEWSKI

GREEN BOMBS KŁODAWA

8

8-12

GRZEGORZ SILICKI

MACARENA

8

8-12

ŁUKASZ BOROŃ

ZMARNOWANE TALENTY

8

13-20

JANUSZ ŁAZARSKI

ART PARK ŁĘGOWO

7

13-20

JAKUB PAWLAK

ART PARK ŁĘGOWO

7

13-20

MARIUSZ KSIĄŻEK

GOLDEN BOYS

7

13-20

CEZARY KUSAJ

GREEN BOMBS KŁODAWA

7

13-20

BARTŁOMIEJ KRUK

GREEN BOMBS KŁODAWA

7

13-20

RADOSŁAW ŁASZCZUK

MACARENA

7

13-20

RAFAŁ RZEPECKI

ZMARNOWANE TALENTY

7

13-20

DAWID KRAWCEWICZ

ART PARK ŁĘGOWO

7

21-24

MICHAŁ GRZELAK

ELNAFT SOKÓŁ EŁGANOWO

6

21-24

MICHAŁ MAŁKOWSKI

GKS TRĄBKI WIELKIE

6

21-24

MATEUSZ WIŃSKI

GKS TRĄBKI WIELKIE

6

21-24

MACIEJ KOPANIA

MD TEAM

6

25-35

MATEUSZ KOPANIA

49 BAZA LOTNICZA PRUSZCZ GD

5

25-35

KAROL KUSAJ

49 BAZA LOTNICZA PRUSZCZ GD

5

25-35

ADAM LESZCZYŃSKI

ELNAFT SOKÓŁ EŁGANOWO

5

25-35

ŁUKASZ MEJER

ELNAFT SOKÓŁ EŁGANOWO

5

25-35

WOJCIECH WÓJTOWICZ

ELNAFT SOKÓŁ EŁGANOWO

5

25-35

RAFAŁ BRONKA

GOLDEN BOYS

5

25-35

PIOTR WRÓBLEWSKI

GOLDEN BOYS

5

25-35

MARCIN STĘPOWSKI

GREEN BOMBS KŁODAWA

5

25-35

MICHAŁ SOSIŃSKI

MD TEAM

5

25-35

ŁUKASZ GŁOGOWSKI

MD TEAM

5

25-35

KAMIL KRUŻEWSKI

ZMARNOWANE TALENTY

5

36-40

DOMINIK SZOSTEK

GREEN BOMBS KŁODAWA

4

36-40

ARTUR GIRSZTOFT

GREEN BOMBS KŁODAWA

4

36-40

KACPER LIPSKI

MACARENA

4

36-40

KACPER KOWALEWSKI

MD TEAM

4

36-40

PAWEŁ JASIK

ZMARNOWANE TALENTY

4

41-51

TOMASZ JASIŃSKI

49 BAZA LOTNICZA PRUSZCZ GD

3

41-51

RADOSŁAW BARAŃCZUK

49 BAZA LOTNICZA PRUSZCZ GD

3

41-51

BARTŁOMIEJ WĘSIERSKI

ELNAFT SOKÓŁ EŁGANOWO

3

41-51

ADRIAN ROSŁAWSKI

GKS TRĄBKI WIELKIE

3

41-51

ŁUKASZ BALCER

GOLDEN BOYS

3

41-51

MICHAŁ ENGLER

GOLDEN BOYS

3

41-51

MIKOŁAJ KOWALSKI

GREEN BOMBS KŁODAWA

3

41-51

MICHAŁ GROSZEK

MACARENA

3

41-51

PIOTR LAMENTOWICZ

MD TEAM

3

41-51

JAN KOPANIA

MD TEAM

3

41-51

PRZEMYSŁAW ASZYK

ZIELKE TEAM

3

52-63

KRZYSZTOF SZTUCKI

49 BAZA LOTNICZA PRUSZCZ GD

2

52-63

TOMASZ SIKORA

49 BAZA LOTNICZA PRUSZCZ GD

2

52-63

MICHAŁ KOWALCZYK

49 BAZA LOTNICZA PRUSZCZ GD

2

52-63

DOMINIK KOTWICKI

GKS TRĄBKI WIELKIE

2

52-63

TOMASZ BLEJDER

GKS TRABKI WIELKIE

2

52-63

MATEUSZ WOŁOSZYK

GOLDEN BOYS

2

52-63

DAWID GROSZEK

MACARENA

2

52-63

MICHAŁ LIPSKI

MACARENA

2

52-63

ARKADIUSZ ROMANKIEWICZ

MACARENA

2

52-63

PIOTR SZULC

ZIELKE TEAM

2

52-63

ROBERT MAKUCH

ZIELKE TEAM

2

52-63

ŁUKASZ WOŁEJKO

ZIELKE TEAM

2

64-85

KAMIL KURS

49 BAZA LOTNICZA PRUSZCZ GD

1

64-85

MARIUSZ WAWRZONKOWSKI

ART PARK ŁĘGOWO

1

64-85

PAWEŁ CZERWIŃSKI

ART PARK ŁĘGOWO

1

64-85

KACPER KOSS

ART PARK ŁĘGOWO

1

64-85

ROBERT MEJER

ELNAFT SOKÓŁ EŁGANOWO

1

64-85

ARTUR LESZCZYŃSKI

ELNAFT SOKÓŁ EŁGANOWO

1

64-85

MARIUSZ DYWICKI

GKS TRĄBKI WIELKIE

1

64-85

DAWID WIŃSKI

GKS TRĄBKI WIELKIE

1

64-85

PIOTR WÓJCIK

GOLDEN BOYS

1

64-85

KAMIL KWAŚNIEWSKI

GOLDEN BOYS

1

64-85

PRZEMYSŁAW CIOŁEK

GOLDEN BOYS

1

64-85

KUBA PIOTROWSKI

GOLDEN BOYS

1

64-85

MARTIN NIEDZIELSKI

GREEN BOMBS KŁODAWA

1

64-85

PAWEŁ ŻUK

MACARENA

1

64-85

KAMIL STADNICKI

MD TEAM

1

64-85

MARCIN KWASZYŃSKI

MD TEAM

1

64-85

SEBASTIAN KOWALSKI

MD TEAM

1

64-85

WOJCIECH WYSOCKI

MD TEAM

1

64-85

ŁUKASZ NACZK

ZIELKE TEAM

1

64-85

KAMIL GÓRA

ZMARNOWANE TALENTY

1

64-85

JAKUB SOCHA

ZMARNOWANE TALENTY

1

64-85

TOMASZ GÓRALSKI

ZMARNOWANE TALENTY

1

Bramki samobójcze – 1 (49BLOT), 1 (ART PARK), 2 (49 BLOT), 1 (MD TEAM)

KLASYFIKACJA FAIR-PLAY

LP

DRUŻYN

CZERWONE

KARTKI

ŻÓŁTE

KARTKI

FAULE

1

ART-PARK ŁĘGOWO

0

4

49

2

MD TEAM

0

5

23

3

ZMARNOWANE TALENTY

0

5

32

4

49 BAZA LOTNICZA PRUSZCZ GD

0

6

32

5

ZIELKE TEAM

0

9

35

6

GREEN BOMBS KŁODAWA

0

9

50

7

ELNAFT SOKÓŁ EŁGANOWO

0

12

54

8

GOLDEN BOYS

1

6

57

9

GKS TRĄBKI WIELKIE

1

10

55

10

MACARENA

1

20

49

Możliwość komentowania Pomorska Liga Futsalu – komunikat i zaproszenie na podsumowanie Ligi została wyłączona

Filed under aktualnosci

Comments are closed.