Znakomity występ sportowców GOSRiT Luzino na Mistrzostwach Polski w koluchstyl

Znakomity występ sportowców GOSRiT Luzino na Mistrzostwach Polski w koluchstyl

W sobotę (18.05.2019) zawodnicy GOSRiT Luzino z ,,Sekcji Sztuk Walk – Rafał Freitag” wyruszyli do Warszawy na Mistrzostwa Polski Koluchstyl. Z naszego klubu w zawodach wystartowało aż 32 zawodników w przeróżnych kategoriach wagowych. Aż 16 luzińskich zapaśników stanęło na podium z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Na macie każdy zawodnik dał z siebie wszystko i tu warto dodać że 26 osób pierwszy raz brało udział w tego tylu zawodach. Dzięki takim imprezom wiemy co potrafimy, a nad czym jeszcze musimy popracować. Liczymy na to, że nasi zawodnicy będą się rozwijać tak dobrze jak do tej pory lub jeszcze lepiej.
Warto również nadmienić iż w trakcie zawodów został zorganizowany konkurs w klasyfikacji drużynowej, w którym nasza sekcja zajęła II miejsce w punktacji drużynowej Mistrzostw Polski w Koluchstyl.
I Zamość II Luzino III Warszawa 
Podziękowania za nie ocenioną pomoc należą się rodzicom pani Marcie Stenka , Małgorzacie Kohnke, Magdzie Knaińskiej i Pani Ani Socha.

KOŃCOWA KLASYFIKACJA :
1. Weronika Mutke – (3miejsce,kategoria seniorki do 58kg) Tu warto nadmienić że Weronika przegrała tylko jedną walkę z wielokrotną mistrzynią Świata Magdaleną Chruśćiel.
2. Milena Fajter – (1miejsce,kategoria juniorki do 55kg)
3. Michalina Dąbkowska – (1miejsce)
4. Szymon Wasielke – (1miejsce)
5. Gabriela Łątka – (2miejsce)
6. Zuzia Dąbkowska – (2miejsce)
7. Dawid Stenka – (2miejsce)
8. Weronika Janeczk – (2miejsce)
9. Krystian Kata – (2miejsce)
10. Paweł Baruch – (3miejsce)
11. Adam Bojke – (3miejsce)
12. Maja Pobłocka – (3 miejsce)
13. Laura Pawłowska – (3miejsce)
14. Amelia Dobbek – (3miejsce)
15. Magda Witkowska – (3miejsce)
16. Michał Bulczak – (3miejsce)

Podziękowania należą się rónież dla:
Nadia Stenka, Bartosz Kohnke, Ksawier Kohnke, Zuzia Witkowska, Marcelina Knaińska, Lena Wiśniewska, Kuba Dargacz, Borys Blokus, Zuzia Szulta, Rozalia Pikron, Bianka Lesnau, Daniel Witkowski, Nikola Wick, Dominik Pawłowski, Julia Pobłocka, Kinga Baruch.