Zapraszamy na turniej „Dzikich Drużyn” Uwolnij Piłkę Widły Cup

Zapraszamy na turniej „Dzikich Drużyn” Uwolnij Piłkę Widły Cup

Już w najbliższą sobotę zapraszamy na pierwszy turniej z cyklu „Uwolnij Piłkę Widły Cup”. Zaczynamy od starszej kategorii wiekowej, w której zmierzą się zawodnicy z rocznika 2004 i młodsi, zaś na 7 grudnia zaplanowaliśmy rozgrywki dla rocznika 2007 i młodszych. Będzie to wspaniała okazja do sportowej rywalizacji tzw. „dzikich drużyn”, czyli dla osób, które nie biorą udziału w rozgrywkach ligowych organizowanych przez Pomorski ZPN. Według regulaminu w każdej z drużyn może występować co najwyżej 1 zawodnik grający aktualnie w w/w rozgrywkach.

W sumie rozegramy po 3 turnieje w 2 kategoriach wiekowych. Zawody będą się odbywać na nowej Sala Sportowa GOSRiT Luzino przy ul. Szkolne. 
Turnieje nr 2 i 3 zaplanowane są na styczeń i luty przyszłego roku.

Oprócz dobrej zabawy i piłkarskich emocji, na uczestników czekają puchary, medale i nagrody rzeczowe. Po rozegraniu 3 turniejów nastąpi podsumowanie całego cyklu i wyłoniony zostanie zwycięzca „Uwolnij Piłkę Widły Cup” o Puchar Wójta Gminy Luzino w każdej z kategorii.

Każdy zespół ma prawo reprezentować jedno z sołectw gminy Luzino. Sołectwo, które na koniec cyklu zdobędzie najwięcej punktów, otrzyma nagrodę specjalną.

Dwie osoby, które strzelą tytułowe „widły”, a więc będą autorami najpiękniejszych trafień w całym cyklu, otrzymają nagrodę niespodziankę, ufundowaną przez Sołtysa Wsi Barłomino – Mariusza Stenkę 

✅ Imprezę organizują KTS-K i GOSRiT Luzino. 
✅ Sponsorem projektu pod nazwą: „Promocja imprez sportowych na obszarach wiejskich” jest Energa SA 
✅ Partnerami akcji są Gmina Luzino oraz Pomorskie Zrzeszenie LZS.Nie czekaj, przyjdź i zagraj z nami! Do zobaczenia!