Wygrana na początek rundy

2001GOSRiT el professional Luzino udanie rozpoczął rundę wiosenną wygrywając 4-0 z drużyną UKS Jedynka Reda.
Mecz rozgrywany był w bardzo trudnych warunkach ze względu na bardzo silny wiatr, który utrudniał grę. Pierwsza połowa była rozgrywana przez nasz zespół pod wiatr co odbiło się na jakości naszej gry. Mimo to byliśmy w stanie stworzyć kilka groźnych sytuacji.
Po przerwie mecz diametralnie się zmienił gdyż to nasza drużyna grała z wiatrem. Przyniosło to od razu efekt w postaci bramek.
Trzy raz do bramki trafił Wiktor Droździel co przesądziło o lasach spotkania. Dzieła dokończył Dawid Siebert, który zdobył pierwszą bramkę w barwach naszego klubu.