Wolny Kurdystan liderem Luzińskiej Ligi Halowej

Wolny Kurdystan liderem Luzińskiej Ligi Halowej

W miniony weekend zakończyła się czwarta kolejka spotkań Luzińskiej Ligi Halowej. W rozgrywkach  organizowanych  przez Oskara Marszał z GOSRiT Luzino rywalizuję 12 ekip .

Na czele tabeli znalazł się zespół Wolny Kurdystan, który zgromadził na swoim koncie 10 punktów pokonując 3 rywali ( Kębłowo 12-0, Charbel Team 7-5 i KS Kaszuby 9-4) oraz jeden remis z Start Complex Łebno 1-1. Na drugim miejscu w tabeli znajduję się  zespół Zanzibar, który zgromadził 9 punktów pokonując ( KS Kaszuby 2-1, Jama Zła 12-4, Rezerwację 7-1) oraz przegrywając 5-4 z Chopina Wejherowo. Na trzeciej pozycji  po czterech kolejkach jest zespół Chopina Wejherowo, który zgromadził 7 punktów w trzech meczach pokonując ( Gramy Lagę 5-3, Zanzibar 5-4) oraz notując jeden remis ze Stal Complex Łebno 0-0.  Drużyna z Wejherowa ma jeden mecz zaległy z Kębłowem, który odbędzie się 27 grudnia.

Na kolejnych miejscach uplasowały się zespoły KS Kaszuby, KTS-K GOSRiT Luzino, Stal Complex Łebno, KS Budowlani, Charbel Team, Jama Zła, Rezerwacja, Gramy Lagę, Kębłowo.

Tabela króla strzelców:

1. Łukasz Murakowski – 11 bramek ( Wolny Kurdystan)

2. Igor Wiczkowski – 10 bramek ( Wolny Kurdystan)

3. Tomasz Neubauer – 9 bramek ( KS Kaszuby)

3. Wojciech Domski – 9 bramek (Zanzibar)

4. Paweł Rutkowski – 7 bramek ( GOSRiT)

4. Damian Labuda – 7 bramek ( Zanzibar)

5. Arkadiusz Proena – 5 bramek ( Jama Zła)

Kolejna emocje LLH odbędą się w najbliższy weekend 18-19.12.2021  

Terminarz:

https://luzinskaligahalowa1.futbolowo.pl/terminarz

Tabela:,

https://luzinskaligahalowa1.futbolowo.pl/tabela