Województwo pomorskie zwycięzcą klasyfikacji drużynowej na Mistrzostwach Polski KZ LZS w biegach przełajowych!

Świetnie zaprezentowali się zawodnicy pomorskich klubów LZS podczas Mistrzostw Polski Krajowego Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych, które odbywały się w dniach 6-7 marca 2020 r. w Stargardzie (woj. zachodniopomorskie). Reprezentacji województwa pomorskiego zdobyli łącznie 8 medali, wygrywając punktację drużynową.

Wśród klubów najlepiej wypadł ULKS Talex Borzytuchom (2 miejsce w punktacji klubów), którego zawodnicy zdobyli 5 medali:

• Złoto 3km U23 Beata Topka
  • Srebro 2km U 20 Kasia Główczewska
  • Brąz U 18 Regina Piechowska U23, Daniel Kryzel, U-16 Maciej Janta. W klasyfikacji klubów Talex 2 miejsce za gospodarzami .

Kolejni medaliści to: AML Słupsk: srebro 3 km U-18 Jan Hołowienko, brąz 1,5 km U-16 Daria Książek. LKS Fenix Słupsk: srebro 4km U-23 Norbert Jefimczyk.