Wikęd/GOSRiT Luzino – GKS Kolbudy 1:0

Wikęd/GOSRiT Luzino – GKS Kolbudy 1:0

mq1W sobotnie popołudnie 28.03.2015 na stadionie GOSRiT Luzino, drużyna Wikęd/GOSRiT Luzino rozgrywała swój mecz XXI kolejki spotkań z siódmą drużyną w ligowej tabeli GKS Kolbudy.

W pierwszej połowie spotkania, nasz zespół pokazał że chce zdobyć komplet punktów na własnym terenie. Najpierw w 16 minucie spotkania Bartłomiej Białobrodzki strzałem z trzydziestu metrów trafił w poprzeczkę, później dwie dogodne sytuacje miał Krystian Opłatkowski, ale na posterunku dobrze spisywał się bramkarz gości.

W drugiej części spotkania to kolejne akcje Wikędu. W 55 minucie meczu Krystian Opłatkowski minął obrońcę Kolbud i płaskim strzałem w długi róg pokonał bramkarza gości, zdobywając, jak się później okazało jedyną bramkę w tym meczu.
Końcówka spotkania należała do gości, którzy w doliczonym czasie gry byli bliscy wyrównania , ale piłkę z linii bramkowej wybił dobrze spisujący się w tym meczu Bartłomiej Białobrodzki.

Skład drużyny Wikędu: Pranga – Pliński, Politowski, Bank, Białobrodzki – Więcek ( 45′ Zając), Wicon, Tobiaski, Mienik Dariusz – Opłatkowki, Rutkowski ( 45′ Tayo ( kontuzja) —> 80′ Mienik Adrian)

Info: Adam Olejniczak