Weronika Grądzka zwycięża w głosowaniu internetowym na Najpopularniejszego Sportowca PZ LZS

Weronika Grądzka zwycięża w głosowaniu internetowym na Najpopularniejszego Sportowca PZ LZS

weronika-gradzkaZakończyło się głosowanie internetowe na Najpopularniejszego Sportowca Pomorskiego Zrzeszenia LZS 2016 roku. O wyniku rozstrzygnęły ostatnie minuty! Od początku głosowania na czoło stawki wysunęły się dwie zawodniczki: Weronika Grądzka – KS Energa Olimpia Osowa oraz Magda Głodek – KS Bloczek Team. Ostatecznie różnicą 14 głosów wygrała Weronika Grądzka. Gratulujemy!

Oto podium rywalizacji:

  1. Weronika Grądzka – 3254 głosów
  2. Magda Głodek – 3240 głosów
  3. Klaudia Maruszewska – 597 głosów

W głosowaniu udział wzięło prawie 7,5 tys osób! Chociaż spóźnione głosy nadal spływają nie bierzemy ich już pod uwagę.

Przypominamy, że dodatkową nagrodę ufundował Przewodniczący Rady Wojewódzkiej Pomorskiego Zrzeszenia LZS – Piotr Klecha. Nagroda zostanie wręczona na obchodach 70 – lecia LZS połączonych z XVII Plebiscytem na Najpopularniejszych Sportowców i Trenerów LZS roku 2016. Impreza odbędzie się 25.11.2016 r. w Skarszewach.

Zakończył się Plebiscyt LZS ale to jeszcze nie koniec rywalizacji w Plebiscytach! Ruszyło głosowanie w Plebiscycie Dziennika Bałtyckiego – w nieco innej formule, gdyż głosy oddaje się wysyłając sms:

http://www.dziennikbaltycki.pl/sport/a/wybieramy-najpopularniejszych-sportowcow-trenerow-i-druzyny-na-pomorzu-glosowanie-rozpoczete,11434499