W Bytowie uczczą pamięć Marka Cichosza

W Bytowie uczczą pamięć Marka Cichosza

mapamemorialW dniach 21-22 listopada  w Bytowie odbędą się wyścigi przełajowe. W tym roku wyścig o randze Pucharu Polski będzie III memoriałem Marka Cichosza, który mając niespełna 33 lata odszedł do anielskiego peletonu. Marek w maju 2012 r. zmarł przechodząc rozległy zawał serca.
REGULAMIN OGÓLNOPOLSKI WYŚCIG PRZEŁAJOWY KL. A MISTRZOSTWA OKRĘGU POMORSKIEGO BYTÓW 21.11.2015 r.

Regulamin III Memoriał Marka Cichosza 2015

Jego przyjaciele pamiętając o tak niezwykle koleżeńskim i niepowtarzalnym kolarzu postanowili po raz kolejny zorganizować wyścigi przełajowe, którymi chcą uczcić jego pamięć. Same zawody w Bytowie w tym roku będą dwudniowe. W sobotę 21 listopada kolarze będą rywalizować na  trasie umiejscowionej nad jeziorem Jeleń koło Bytowa. – Ten wyścig będzie rangi ogólnopolskiego, a start do tej rywalizacji nastąpi o godzinie 10.30 Zawodnicy będą ścigać się we wszystkich kategoriach wiekowych począwszy od żaka , a skończywszy na masterach.
Niedzielne zawody będą rangi Pucharu Polski i zarazem III Memoriałem Marka Cichosza. Rozpoczną się o godzinie 10.30 na tej samej trasie. Zawodnicy podobnie jak pierwszego dnia będą otrzymywać nagrody finansowe i rzeczowe. Zapraszamy wszystkich na te zawody, które nie będą tylko rywalizacją sportową, ale także i zawodami, którymi chcemy uczcić pamięć jednego z najlepszych polskich kolarzy przełajowych. Organizatorzy zapraszają do Bytowa nie tylko zawodników, ale także kolegów Marka, którzy chcieliby uczcić jego pamięć.