V Igrzyska Sportowe LZS o Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego

V Igrzyska Sportowe LZS o Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego

18 lutego 2020 Prezes Piotr Klecha wraz z Zastępcą Janem Trofimowiczem odwiedzili urokliwą gminę Kołczygłowy w powiecie bytowskim. To właśnie ta gminna gościć będzie uczestników V Wojewódzkich Igrzysk Sportowych LZS, które odbędą się 20 czerwca. Prezesi spotkali się z Wójtem Gminy Kołczygłowy Arturem Kalinowskim, który zadeklarował ścisłą współpracę w przygotowaniu i organizacji Igrzysk LZS. Areną zmagań sportowców będą obiekty sportowe przy Szkole Podstawowej w Kołczygłowach a także pobliski stadion sportowy.

Podobnie jak w latach poprzednich rywalizować z pewnością będą piłkarze w 6-osobowych składach, siatkarze i siatkarki, którzy rywalizować będą w siatkówce plażowej – są bowiem boiska do tej dyscypliny!, nie zabraknie także przeciągania liny kobiet i mężczyzn. Jednak organizatorzy planują także kilka nowych konkurencji. Już teraz zapraszamy Włodarzy gmin i miast oraz działaczy sportowych, Prezesów LZS, LKS, sportowców do rezerwacji terminu, środków transportu oraz przygotowania silnych reprezentacji swych środowisk. 
Przypomnijmy, że po reaktywacji Wojewódzkich Igrzysk LZS o Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego sportowcy rywalizowali kolejno w: Lini (powiat wejherowski), Skórczu (powiat starogardzki), Żelistrzewie (powiat pucki) i Somoninie (powiat kartuski).