Turnieje ORLIKA o Puchar Premiera RP2015

Turnieje ORLIKA o Puchar Premiera RP2015

turnorlik2015031Turnieje ORLIKA o Puchar Premier RP Linia. 10-11.09.2015 r.
W dniu 10.09.2015 r. na boisku Orlik w Lini odbył się VI Turniej Orlika o Puchar Premiera RP w kategorii chłopców 12-13 lat. Do zawodów przystąpiły 3 drużyny: Skład Węgla i Opału Linia, 123 Linia oraz FC Legia Linia. Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwał jego organizator – animator Orlika w Lini Jakub Brzeski, a także wiceprezes Gminnego Stowarzyszenia LZS w Lini Rafał Bronk oraz członek seniorskiej drużyny GKS Linia Łukasz Polejowski.
Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym. Po zakończeniu wszystkich spotkań zwycięską drużyną okazał się Skład Węgla i Opału Linia. Na dalszych miejscach uplasowały się zespoły FC Legia Linia oraz 123 Linia.
Wszyscy uczestnicy otrzymali odblaskowe opaski na rękę i dyplomy sfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, a najlepsze zespoły dodatkowo puchary i medale ufundowane przez Gminny Dom Kultury w Lini oraz Gminne Stowarzyszenie LZS.
W dniu 11.09.2015 r. na boisku Orlik w Lini odbył się VI Turniej Orlika o Puchar Premiera RP w kategorii chłopców 10-11 lat. Do zawodów przystąpiło 7 drużyn: FC Strzepcz, PKP DDD Linia, GKS Linia, FC Pobłocie, Młode Orły Linia, SP Niepoczołowice oraz Jastrzębie Linia
Turniej rozgrywano systemem każdy z każdym. Pierwsze miejsce z kompletem punktów i bez straconej bramki na koncie zajęła drużyna Jastrzębie Linia. Kolejne miejsca zajmowały zespoły: II – Młode Orły Linia, III- GKS Linia, IV – SP Niepoczołowice, V – FC Pobłocie, VI – FC Strzepcz, VII – PKP DDD Linia.
Najlepszym zawodnikiem uznano Wiktora Szaradowskiego, natomiast najlepszym bramkarzem Tomasza Langa – obaj z Jastrzębi Linia.
Dla wszystkich uczestników turnieju zostały przygotowane dyplomy oraz opaski na rękę, a dla opiekunów koszulki sfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Nagrody w postaci pucharów i medali dla trzech najlepszych drużyn oraz statuetek dla najlepszego strzelca i bramkarza zostały ufundowane przez Gminny Dom Kultury w Lini.
Organizatorem turnieju był Jakub Brzeski – animator Orlika w Lini. Wielką pomoc w przygotowaniu zawodów okazali członkowie Gminnego Stowarzyszenia LZS w Lini – wiceprezes Rafał Bronk oraz Łukasz Polejowski.

Gminny Dom Kultury w Linii