Turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pelplin. Memoriał Kazimierza Polca U-15

W turnieju wystartowało około 500 zawodniczek i zawodników z całej Polski oraz dwie drużyny z Ukrainy z Kijowa i Chmielnicka. W sobotę rywalizowali zawodniczy i zawodniczki w kategorii wiekowej U-15 turniej był kwalifikacją do Mistrzostw Europy które odbędą się za 2 tygodnie w Bułgarii 2 nasze zawodniczki Natalia Laskowska 54 kg i Wiktoria Laniecka 62 kg zdobyły brązowe medale natomiast w chłopcach zdobyliśmy jeden medal w kategorii 68 kg Kacper Roskosz zdobył złoty medal i będzie reprezentować kraj na Mistrzostwach Europy U-15 jest to życiowy sukces Kacpra Roskosza. W niedzielę do rywalizacji przystąpili najmłodsi adepci zapasów, którzy walczyli jak lwy i zdobyli worek medali jako Klub Sportowy Bloczek Team Pelplin w turnieju dzieci wygraliśmy klasyfikacje drużynową lecz nie to jest najważniejsze w rywalizacji najmłodszych sam start i uśmiech dzieci jest dla Nas największym osiągnięciem.

“Impreza dofinansowana ze środków Samorządu Województwa Pomorskiego”