Trzy medale Pucharu Świata w Austrii dla kickboxerek z Luzina

Trzy medale Pucharu Świata w Austrii dla kickboxerek z Luzina

W dniach 12-14 kwietnia w Innsbrucku odbył się turniej Pucharu Świata - Austrian Classics. Wzięło w nim udział ponad 2200 zawodników z 39 państw. Wśród najlepszych kickboxerów świata, znalazła się liczna Reprezentacja Polski (prawie 30 zawodników), w tym dwie reprezentantki GOSRiT Luzino i Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego - Zuzanna Kalbarczyk i Paulinra Stenka z trenerem Rafałem Karcz na czele.
Nasze dziewczyny zaprezentowały się bardzo dobrze. Potwierdziły swoją przynależność do międzynarodowej czołówki kickboxingu. Wyniki:
•Zuzanna Kalbarczyk kat. junior kick-light do 65 kg - srebrny medal
•Zuzanna Kalbarczyk kat. junior pointfighting do 65 kg - brązowy medal
•Paulina Stenka kat. senior kick-light +65 kg - brązowy medal.
Warto odnotować, że Paulina Stenka debiutowała na międzynarodowym turnieju rangi światowej wśród seniorek. Brązowy medal dobrze rokuje na przyszłość Pauliny w seniorskim kickboxingu. Łącznie Reprezentacja Polski zdobyła kilkanaście medali, w tym dwa Puchary Świata. 
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe informuje, że są wolne miejsca na treningi kickboxingu w gronie dzieci 4-7 lat (sekcja Bambino) oraz w grupie 10-15 lat w Wejherowie oraz w sekcjach w Luzinie. Bliższych informacji udziela się pod nr telefonu 695 650 914.
Ponadto w okresie letnich wakacji szkolnych odbędzie się BEZPŁATNA Letnia Akademia Kickboxingu - są to darmowe zajęcia z kickboxingu w ramach uzyskanej dotacji od Urzędu Miasta Wejherowa. Na LAK obowiązują zapisy - liczba miejsc ograniczona - zapraszamy!