Trwają zapisy do Ogólnopolskich Turniejów “Piłkarska Kadra Czeka”

Trwają zapisy do Ogólnopolskich Turniejów “Piłkarska Kadra Czeka”

pkcz dz i chTrwają zapisy do 32 Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarska Kadra Czeka (rocznik 2001 i młodsi) oraz 6 Ogólnopolskiego Turnieju MAŁA Piłkarska Kadra Czeka (rocznik 2003 i młodsi) dziewcząt i chłopców.

Poniżej zamieszczamy listę organizatorów turnieju:

Piłkarska Kadra Czeka chłopców

• REGION I: Żelistrzewo
termin: 23.05.2016 r. godz. 9:30
organizator OKSiT Puck, kontakt: p. Wiesław Oberzig tel. 608 341 880

• REGION II: Żukowo
termin: 19.05.2016 godz. 10:00
organizator: GKS Żukowo, kontakt: p. Kazimierz Kassin tel. 510 259 832

• REGION III: Skarszewy
termin: 31.05.2016 r. godz. 9:30
organizator GZ LZS, GOSiR Skarszewy, kontakt: p. Wiesław Szczodrowski tel. 513 150 007

• REGION IV: Smętowo Graniczne
termin: 17.05.2016 r.
organizator: SKF LZS Pogoń Smętowo Graniczne,
kontakt: p. Franciszek Kaszubowski tel. 518 781 315

• REGION V: Dzierzgoń
termin: 10.05.2016 r.
organizator: Powiśle Dzierzgoń, kontakt: p. Krzysztof Mamcarz tel. 784 959 252
drużyny: Dzierzgoń, Rakowiec, Stare Pole
Zwycięzca: Powiśle Dzierzgoń

• REGION VI: Jezierzyce
termin: 23.05.2016 r.
organizator: Gminny Ośrodek Kultury Gminy Słupsk p. Zbigniew Podolak tel. 693 445 712

  • FINAŁ WOJEWÓDZKI: Starogard Gdański, 14.06.2016 r.

MAŁA Piłkarska Kadra Czeka chłopców
• Region I: Żelistrzewo, 24.05.2016 r.
organizator: OKSiT Puck,
kontakt: p. Wiesław Oberzig tel. 608 341 880

• Region II: Żukowo, 18.05.2016 r.
organizator: GKS Żukowo,
kontakt: p. Kazimierz Kassin tel. 510 259 832

• Region III: Bojano, 30.05.2016 r.
organizator: LZS Bojano,
kontakt: p. Grzegorz Mierzejewski tel. 510 176 688

• Region IV: Smętowo Graniczne, 24.05.2016 r.
organizator: SKF LZS Pogoń Smętowo Graniczne,
kontakt: p. Franciszek Kaszubowski tel. 518 781 315

• Region V: Rotmanka, 30.05.2016 r.
organizator: GTS Pruszcz Gdański,
kontakt: p. Janusz Sampolski tel. 516 269 190

• Region VI: Dzierzgoń, 19.05.2016 r.
organizator: Powiśle Dzierzgoń,
kontakt: p. Krzysztof Mamcarz tel. 784 959 252

• Region VII: Jezierzyce
organizator: Gminny Ośrodek Kultury Gminy Słupsk,
kontakt: p. Zbigniew Podolak tel. 693 445 712

• Region VIII: Suchy Dąb, 31.05.2016 r.
organizator: KS Osiczanka Osice,
kontakt: p. Wojciech Kozłowski tel. 509 655 481

• FINAŁ WOJEWÓDZKI: Suchy Dąb, 16.06.2016 r.
organizator: KS Osiczanka Osice, kontakt: p. Wojciech Kozłowski tel. 509 655 481

Piłkarska Kadra Czeka dziewcząt:

  • Luzino 22.06.2016 r.

MAŁA Piłkarska Kadra Czeka dziewcząt:

  • Luzino, 14.05.2016 r.

Organizatorzy proszeni są o przesyłanie komunikatów z przeprowadzonych turniejów wraz ze zdjęciami.

Więcej informacji udziela koordynator: Marek Gotartowski, tel. 539 904 328