Sukcesy LKS „Nadwiślanin” Kwidzyn

sukcesykw2015001W dniach 20 – 23.04.2015 r. w Pilźnie (Czechy) na Mistrzostwach Europy w Trójboju Siłowym sukcesy odnieśli zawodnicy Ludowego Klubu Sportowego „Nadwiślanin” Kwidzyn (klubu wielce zasłużonego dla polskiego sportu jeździeckiego w całej, blisko 70 – letniej historii LZS).

Złoty medal wywalczyła Klaudia Szymczak w kategorii wagowej do 57 kg, a srebrny – Natalia Talarska w kategorii do 72 kg. przy czym Klaudia Szymczak wygrała klasyfikację „OPEN” Juniorek i zdobyła Puchar dla najlepszej zawodniczki Mistrzostw.
Ponadto: IV miejsce na Mistrzostwach Europy w Trójboju Siłowym wywalczył Michał Anuszek, a VI miejsce – Sebastian Kolasa.
Łącznie o medale mistrzostw w kategoriach seniorów, juniorów i juniorów młodszych rywalizowało tam 316 zawodników z 24 państw Europy.

Serdeczne gratulacje dla zawodniczek i zawodników, a także dla trenera Zbigniewa Lewickiego oraz Kierownictwa Klubu!