Sukcesem zakończył się udział GOSRiT el professional Luzino w finale krajowym Turnieju Piłkarska Kadra Czeka

Sukcesem zakończył się udział GOSRiT el professional Luzino w finale krajowym Turnieju Piłkarska Kadra Czeka

13937976_1606715406293183_7228575439437998928_o (1)Finał XXXII Turnieju Piłkarska Kadra Czeka odbył się w  dniach 8-13 sierpnia w Słubicach. Drużyna rocznik 2001/02 prowadzona przez trenerów Rafała Kaczmarczyka i Pawła Radeckiego zajęła tam znakomite 3 miejsce co jest najlepszym wynikiem klubu w historii naszych występów w tym turnieju.  Warto dodać, że udział w finale mają zapewniony zwycięzcy rozgrywek wojewódzkich.

W pierwszej fazie zespoły zostały podzielone na 4 drużynowe grupy. W naszej znalazły się Polonia Środa Wielkopolska, LKS Izdebki i Naprzód Czyżowice. W pierwszym meczu nasza drużyna zwyciężyła 8-0 Polonie przy czym cztery bramki zdobył Kacper Bartecki. W następnych meczach nasza drużyna również była niepokonana dwukrotnie wygrywając po 3-1.

W ćwierćfinale GOSRiT el professional Luzino stanął naprzeciw drużynie Łambinowice. Ostatecznie nasza drużyna wygrała 4-1. Bramki zdobyli Splitthof Damian, Łukasz Michałek, Wojciech Krzyżanowski i Aleksander Rutkowski

Półfinał okazał się najcięższym meczem dla naszych zawodników. Mimo dobrej postawy w regulaminowym czasie gry nie udało się żadnemu zespołowi zdobyć bramki dlatego też o tym kto będzie grać w finale turnieju zdecydować miały karne. Niestety GOSRiT okazał się gorszy i musiał zadowolić się grą w finale pocieszenia. W finale za to zagrała drużyna Korona Wschowa. W meczu o trzecie miejsce stanęliśmy w szranki z drużyną z którą spotkaliśmy się już w meczu grupowym tj. LKS Izdebki. Tym razem GOSRiT el professional Luzino zwyciężył 3-0. Bramki na wagę trzeciego miejsca w Polsce zdobyli Kacper Bartecki dwie oraz Dawid Siebert.

Skład: Grubba Miłosz – Michałek Łukasz, Landowski Szymon, Krzyżanowski Wojciech, Stolc Mateusz, Damps Beniamin, Splitthof Damian, Klotzki Oskar, Siebert Dawid, Droździel Wiktor, Gębala Dominik, Nastały Mikołaj, Bornowski Kacper, Rutkowski Aleksander, Bartecki Kacper

Dodajmy, że dobra postawa w turnieju zaowocowała powołaniem Kacpra Barteckiego na konsultację Reprezentacji Polski U-16. Wspomnieć należy również, że ambasadorem tegorocznej edycji PKCz był trener  Rafał Kaczmarczyk, ten były znakomity piłkarz rozpoczynał swoją bogata  piłkarską karierę w LKS Powiśle Dzierzgoń, z którą brał również udział w Piłkarskiej Kadrze Czeka.