Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe Vigo Tuchom zainaugurowali rozgrywki w jesiennej odsłonie Ligi Trampkarzy LZS i jesiennej edycji Ligi Młodzików LZS.

Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe Vigo Tuchom zainaugurowali rozgrywki w jesiennej odsłonie Ligi Trampkarzy LZS i jesiennej edycji Ligi Młodzików LZS.

Ligi Młodzików LZS.

Do rozgrywek przystąpiło sześć drużyn, które rywalizowało w systemie każdy z każdym w formule dwóch kolejek ligowych w miesiącu.

W pierwszym meczu Gryf Wejherowo pokonał drużynę Olimpii Osowa, drugi pojedynek rozegrała awansem z drugiej kolejki ekipa gospodarzy- Vigo Tuchom wygrywając nieznacznie z triumfatorami wiosennej edycji ligi-Iskrą Szemud. W ostatnim pojedynku dzisiejszego dnia gospodarze zmierzyli się z drużyną UKS Przyjaźń. Mając w nogach poprzednie spotkanie drużyna Vigo po zaciętym meczu musiała uznać wyższość rywali. Poniżej krótka fotorelacja z dzisiejszych zmagań.

Ligi Trampkarzy LZS

W tej edycji gościliśmy drużyny z pięciu powiatów województwa pomorskiego, które rozegrają ze sobą pojedynki w formule każdy z każdym zwieńczone Turniejem Niepodległości . W pierwszym meczu zmierzyły się ze sobą drużyny Gryfa Wejherowo i Kaszub Połchowo. Po zaciętym pojedynku obie ekipy podzieliły się punktami. Podobnie zakończył się mecz zespołów KS Skorzewo i AP Tczew. Spotkanie można określić śmiało festiwalem zmarnowanych okazji, ponieważ raz po raz zawodnicy nie wykorzystywali wielu sytuacji bramkowych. W bardzo wyrównanym meczu obie drużyny podzieliły się punktami po końcowym gwizdku,a dwucyfrowa ilość zdobytych bramek wskazuje na to że emocje były do końcowych minut. Ze względu na absencje w drużynie Lidera Dębogórze spotkanie z gospodarzami – Vigo Tuchom zostało przełożone na kolejny termin,zaś miejscowi rozegrali grę wewnętrzną.