Spotkaj się z Bogdanem Wentą podczas Akademii Animatora 2015. Rekrutacja na szkolenie 4-8 listopada w Pucku

Spotkaj się z Bogdanem Wentą podczas Akademii Animatora 2015. Rekrutacja na szkolenie 4-8 listopada w Pucku

bogdan_wentaMamy przyjemność wspólnie z Ministerstwem Sportu i Turystyki zaprosić Was na ostatnie z czterech jesiennych szkoleń Akademii Animatora przeznaczone dla wszystkich Animatorów pracujących na Orlikach. Gościem specjalnym szkolenia będzie były trener reprezentacji Polski piłkarzy ręcznych Bogdan Wenta.

Szkolenie odbędzie się w dniach 4-8 listopada 2015. Na szkolenie przewidziany jest limit 80 miejsc dla uczestników. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Tematyka szkolenia obejmie następujące zagadnienia:

Animacja społeczności lokalnej – warsztat poprowadzi Katarzyna Werner wraz z Animatorem Ekspertem
PR i współpraca z lokalnymi mediami – warsztat poprowadzi Maciej Topolski wraz z Animatorem Ekspertem
Fotografia i film – wykorzystanie w relacjach z działań na Orliku – warsztat poprowadzi Marek Kowalczyk
Praca z grupą priorytetową – warsztat poprowadzą Animatorzy Eksperci – podczas tego szkolenia zajęcia dotyczyć będą zajęć z osobami niepełnosprawnymi i seniorami. Aby przygotować się do zajęć najlepiej zapoznać się z poradnikami teoretycznymi dotyczącymi pracy z tymi grupami:
Jak pracowac z seniorami na Orlikach
Jak pracować z osobami niepełnosprawnymi
Specjalnym gościem szkolenia, będzie pan Bogdan Wenta – utytułowany zawodnik oraz trener piłki ręcznej, obecnie poseł Parlamentu Europejskiego. W programie szkolenia przewidziane jest półtoragodzinne spotkanie z trenerem.

Bogdan Wenta (foto główne)– polski piłkarz ręczny i trener piłki ręcznej. W latach 2004–2012 selekcjoner reprezentacji Polski mężczyzn. Od 2014 poseł do Parlamentu Europejskiego VIII kadencji. Był zawodnikiem klubów sportowych Wybrzeże Gdańsk, Bidasoa Irun, FC Barcelona, TuS Nettelstedt-Lübbecke i SG Flensburg-Handewitt, wystąpił w siedmiu finałach europejskich pucharów, uważany za jednego z najwybitniejszych zawodników w historii polskiej piłki ręcznej.

Szkolenie jest także okazją do bezpośredniego spotkania z przedstawicielami Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej.

Szkolenia Akademii Animatora to wyjątkowa możliwość rozwoju Waszych kompetencji i umiejętności oraz spotkania Animatorów z całej Polski w świetnej atmosferze i znakomicie usytuowanym nad samym morzem ośrodku.

Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądały takie szkolenia w przeszłości zachęcamy do przyjrzenia się relacjom ze szkoleń zamieszczanym na stronie naszorlik.pl i profilu FRKF na Facebooku.

Gospodarzami szkolenia będą Animatorzy Eksperci regionu zachodniego – województwa lubuskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego i opolskiego.

11896397_1151469994868081_7373954381432380282_o
Jaki jest koszt udziału w szkoleniu?

Szkolenie jest w pełni bezpłatne. Zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie przez cały okres trwania szkolenia. Uczestnik pokrywa jedynie koszt dojazdu.

Gdzie odbędzie się szkolenie?

Szkolenie odbędzie się w hotelu SportHotel w Pucku. Z miejscem pobytu możecie zapoznać się na stronie internetowej ossdelfin.pl

Jak zgłosić się do udziału w szkoleniu?

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy online. Link do formularza poniżej:

https://docs.google.com/forms/d/13EdG8cYqR-eQSfQn-OA7eDIrqnC5b8DIrD-l7qj0cNA/viewform

Rekrutacja rozpoczyna się 19 października i potrwa do 30 października. Każda ze zgłoszonych osób otrzyma mail z deklaracją uczestnika. Aby potwierdzić swój udział w szkoleniu należy taką deklarację wydrukować, podpisać i odesłać mailem na adres akademia@frkf.pl Zakwalifikowani uczestnicy otrzymają najpóźniej 2 listopada potwierdzenia udziału, a lista uczestników będzie też opublikowana na stronie naszorlik.pl. Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona.

Tutaj możesz pobrać plan szkolenia w pliku .pdf.

Projekt Akademia Animatora 2015 realizowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniu.

Piotr Klecha GOSRIT Luzino