Sportowy Weekend w Luzinie.

Sportowy Weekend w Luzinie.

Przed nami bardzo sportowy weekend w gminie Luzino.

W sobotę 11 marca na Sali Sportowej GOSRiT przy ul. Szkolnej o kolejne 1 ligowe punkty zagrają tenisistki stołowe GOSRiT Energa Mar Bruk ZRB Luzino. podopieczne trenera Waldemara Płotki podejmą LKTS Luvena Luboń.

W niedzielę 12 marca o g. 12.00 , lider IV ligi, Wiked Luzino podejmie na własnym boisku Wierzyce Pelplin . Spotkanie rozegrane zostanie na Stadionie GOSRiT w Luzinie.

Również w niedziele na Hali GOSRiT w Luzinie odbędzie się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej, z którego dochód zostanie przekazany OSP Milwino na zakup wozu bojowego. W turnieju zagra 10 amatorskich drużyn, a rywalizacja połączona będzie m in. ze słodkim poczęstunkiem. Początek rywalizacji zaplanowano na g. 9.00

W niedzielę odbędzie się również Bieg dla Strażaka, którego celem jest również wsparcie zakupu wozu bojowego dla OSP Milwino . dla uczestników czekają atrakcyjne nagrody . O godzinie 10.00 odbędzie się marsz Nordic Walking , o 11.00 bieg główny a o d. 12.00 bieg dla dzieci . Serdecznie zapraszamy do udziału i kibicowania . Bazą biegu jest Hala GOSRiT.