Sportowy Przegląd Szafy z Dream Tri Team

Sportowy Przegląd Szafy z Dream Tri Team

Przekazaliśmy pierwszą paczkę odzieży i sprzętu w ramach akcji „Sportowy Przegląd Szafy z Dream Tri Team”. Bezpośrednim organizatorem zbiórki był klub triathlonowy Dream Tri Team (DTT). Partnerem akcji jest Pomorskie Zrzeszenie LZS.

W sierpniu i wrześniu przeprowadzona została zbiórka odzieży sportowej z przeznaczeniem dla członków klubów sportowych wywodzących się ze wsi i małych miast województwa pomorskiego (kluby LZS).

Pierwszymi odbiorcami akcji była młodzież ze Skórcza i okolicznych miejscowości, m. in. szkoły w Mirotkach. W przekazaniu udział wzięły reprezentantka klubu Dream Tri Team – Hanna Piotrowicz oraz przedstawicielki Pomorskiego Zrzeszenia LZS – Danuta i Magdalena Janczak. Przed nami kolejne spotkania z młodzieżą i trenerami w celu przekazania tego, co udało się zebrać. Mamy nadzieję, że dzięki tej akcji dzieci, młodzież jak również osoby dorosłe, które pragną uprawiać sport, ale czasami brakuje im do tego sprzętu, czy wygodnej, oddychającej sportowej odzieży będą miały lepsze warunki by spędzać czas aktywnie i cieszyć się zdrowiem!