Ruszyła runda rewanżowa Ligi Orlika w Lini

Ruszyła runda rewanżowa Ligi Orlika w Lini

ruszylarunda2015002Liga Orlika w Lini wkroczyła w decydującą fazę. Za nami siedem kolejek podczas których żadna z drużyn nie odskoczyła na większą ilość punktów. Liderem jest zespół GKS Linia II, który zgubił punkty w szóstej kolejce przegrywając z młodszymi kolegami z GKS Linia I 4:5, choć GKS II prowadził już 4:1.

Na drugim miejscu zespół AD Dąbrówka Linia, która ma jednak jedno spotkanie rozegrane mniej, więc jeśli ustrzeże się błędów i wygra pozostałe mecze to ona sięgnie po zwycięstwo. Na trzecim miejscu młodzi zawodnicy GKS Linia I, którzy po wygraniu z liderem głupio stracili punkty w ostatniej kolejce. Na czwartej pozycji plasuje się drużyna Device Linia, która w ostatniej kolejce odniosła pierwsze zwycięstwo. Na piątym miejscu Qatar Niepoczołowice, póki co bez punktów.
W klasyfikacji strzelców prowadzą Patryk Ptasiński (GKS Linia II) oraz Damian Maszota (Device) obaj zdobyli po 10 bramek, po piętach depcze im Karol Stencel (GKS II) który ma na swoim koncie 9 bramek.

Tabela

rundaorlika

Klasyfikacja strzelców:
1.Patryk Ptasiński (GKS Linia II), Damian Maszota(Device) – 10
2. Karol Stencel (GKS Linia II)- 9
3. Aleksander Choszcz GKS Linia II)- 6
4.Dawid Rybicki(GKS Linia I)  – 5
5.Michał Choszcz(Dąbrówka) – 4
6. Dominik Mach, Miłosz Brzeski (GKS Linia II), Arkadiusz Grzenkowicz, Dawid Ellwart (GKS I) Paweł Koszałka, Sebastian Labuda (Device) – 3
7. Andrzej Kaczyński, Artur Narewski, Patryk Szulcek, Szymon Ziemann(Dąbrówka) Artur Patelczyk, Dominik Olszewski, Dawid Milewczyk (GKS I) Łukasz Polejowski (GKS II)Kamil Kosowski,  Hopa (Qatar) – 2
8. Jakub Brzeski, Maciej Ziarkowski (GKS II),  Paweł Kotłowski (GKS I), Tomasz Lange, Kamil Grzenkowicz,  (Qatar)  – 1

VIII kolejka ligi orlika odbędzie się 22.05 (piątek) .

Pierwszy mecz, Qatar Niepoczołowice – Dąbrówka Linia rozpocznie się o 20.20, drugie spotkanie Device Linia – GKS Linia II rozpocznie się około 21.15.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania!

Rafał Bronk