Plebiscyt Sportowy Dziennika Bałtyckiego – Głosowanie

Plebiscyt Sportowy Dziennika Bałtyckiego – Głosowanie

Trwa głosowanie na najpopularniejszych sportowców Plebiscytu Dziennika Bałtyckiego. Wśród nich są również sportowcy z klubów LZS. Plebiscyt zostanie przeprowadzony w dwóch etapach. W pierwszym, powiatowym etapie laureaci w każdej kategorii (sportowiec junior, sportowiec senior, trener i drużyna) zostaną wybrani osobno w Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Rumi oraz w pomorskich powiatach. Awansują oni do wojewódzkiego finału zachowując zdobyte głosy. Spośród nich zostaną wybrani Juniorzy, Sportowcy, Trenerzy i Drużyny Roku na Pomorzu w 2018 r.

https://dziennikbaltycki.pl/plebiscyt-sportowy-wybieramy-najlepszych-i-najpopularniejszych-sportowcow-juniorow-trenerow-i-druzyny-glosowanie-rozpoczete/ar/13652580

Na początku stycznia w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku odbędzie się uroczyste wręczenie nagród w plebiscycie. Zaproszenie na wielką galę pomorskiego sportu otrzymają wszyscy laureaci w każdej kategorii z każdego miasta i powiatu. Zwycięzcy w każdej kategorii plebiscytu z każdego miasta i powiatu otrzymają: dyplom gratulacyjny od Marszałka Województwa Pomorskiego upominek awans do wojewódzkiego finału plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów.

W wojewódzkim finale na zwycięzców czekają medale Marszałka Województwa Pomorskiego oraz nagrody finansowe ufundowane przez Mieczysława Struka, marszałka województwa pomorskiego, które zostaną wręczone podczas uroczystej gali. Laureaci we wszystkich kategoriach plebiscytu otrzymają nagrody w wysokości 2000 złotych, 1500 złotych i 1000 złotych odpowiednio za zajęcie pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca w rankingu.