Paulina Stenka z KTS-K GOSRIT Luzino Mistrzynią Polski w kickboxingu

Paulina Stenka z KTS-K GOSRIT Luzino Mistrzynią Polski w kickboxingu

Paulina Stenka, reprezentantka KTS-K GOSRiT Luzino, w ubiegły weekend wywalczyła tytuł Mistrzyni Polski juniorów w formule kick-light juniorów w wadze do 70 kg!
Mistrzostwa w dniach 24-26 marca odbyły się w Kartuzach. Organizatorem zawodów był Kartuski Klub Kickboxingu Rebelia (trener Patryk Zaborowski) oraz Polski Związek Kickboxingu. Na starcie zameldowało się prawie 250 zawodników w gronie juniorów i seniorów z 60 polskich klubów kickboxingu. Byli to najlepsi, polscy zawodnicy kickboxingu, specjalizujący się w formule kick-light (walka z dozwolonymi kopnięciami na uda "low kick" na planszy).
W tej doborowej stawce mieliśmy tylko jedną reprezentantkę wśród juniorów, była nią Paulina Stenka, która w świetnym stylu sięgnęła po tytuł Mistrzyni Polski w wadze do 70 kg. Walkę półfinałową wygrała z zawodniczką z Klubu Dragon Starachowice, Dominiką Czernikiewicz, natomiast w finale pewnie na punkty pokonała kickboxerkę Klubu Dragon Bielsko-Biała, Kingę Łajczak.
Paulina Stenka reprezentuje Klub KTS-K GOSRIT Luzino, jest mieszkanką Kębłowa. Na co dzień trenuje pod okiem trenera Rafała Karcz w Luzinie oraz w Wejherowie. W tym roku w czerwcu skończy 17 lat. W roku ubiegłym Paulina sięgnęła po Puchar Świata najbardziej prestiżowej organizacji kickboxingu WAKO w kategorii wiekowej kadetki starszej. Mistrzostwa Polski w Kartuzach to jej debiut w gronie juniorów.
Sponsorem udziału w Mistrzostwach Polski Pauliny, był Sponsor główny Klubu DJ-PROJEKTY - dziękujemy!