Patrycja Strzelczyk Wicemistrzynią Europy Juniorek w zapasach kobiet. Dortmund 2021

Zawodniczka Patrycja Strzelczyk z Klubu Sportowego Bloczek Team Pelplin została wicemistrzynią Mistrzostw Europy Juniorek w zapasach kobiet, które odbywały się w w Niemczech.

Patrycja startowała w kategorii wagowej 57kg w swoim pierwszym pojedynku zmierzyła się z reprezentantką Norwegii Jannicke Marie Stroemnes , której nie dała szans i zwyciężyła pojedynek 10:0, natomiast w walce półfinałowej zawalczyła z Czeszką Anną Michalcovą z którą zwyciężyła 4:1.

W walce finałowej Patrycja nie sprostała utytułowanej zawodniczce z Ukrainy Solomija Vynnyk.

W tych mistrzostwach Europy brała udział również inna zawodniczka Klub Sportowego Bloczek Team z Pelplina Agata Kazimierczak . Startowała w kategorii 53 kg. swoje zmagania zaczęła od zwycięstwa z reprezentantką Litwy,potem przegrała z Turczynką i ostatecznie zajęła 8 miejsce.