Osiczanka Osice zajmuje 10 miejsce podczas 11. Ogólnopolskiego Turnieju Chłopców „Mała Piłkarska Kadra Czeka” im. Marka Procyszyna — Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS.

W dniach 6-9 lipca w Reńskiej Wsi odbył się Finał Centralny 11. Ogólnopolskiego Turnieju Chłopców „Mała Piłkarska Kadra Czeka” im. Marka Procyszyna — Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS. W zawodach wzięło udział 14 najlepszych drużyn z kraju — mistrzów swoich regionów.

Turniej wygrał UKS Konin (woj. wielkopolskie), który w meczu finałowym pokonał 4:1 GKS LZS Wikielec. Królem strzelców został Filip Chmiel z LKS Olza Pogwizdów — 14 bramek, najlepszym bramkarzem jego kolega klubowy Kamil Paruzel, najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Oliwiera Szkamelskiego z GKS LZS Wikielec. Puchar Fair Play otrzymała drużyna UKS Polonia Słubice. Rozegrano 37 meczów, strzelono 185 bramek.

Młodzicy BIG MOT Osiczanki Osice zakończyli Finał Krajowy Turnieju Mała Piłkarska Kadra Czeka w Reńskiej Wsi ostatecznie zajmujemy 10 miejsce w Polsce .