Okres przygotowawczy i inauguracja rozgrywek GOSRiTu 98/99

Okres przygotowawczy i inauguracja rozgrywek GOSRiTu 98/99

Junior_BDrużyna GOSRiT Luzino JB do rundy wiosennej przygotowywała się na miejscowych obiektach. W tym czasie rozegrała pięć meczy kontrolnych. Wygrali z Przodkowem, Lwem Lębork oraz młodszymi kolegami z klubu.

Natomiast porażek doznali w meczu z Orkanem Rumia i drużyną GOSRiTu 96/97. Do zespołu dołączyło trzech nowych zawodników: Dawid Soldatke, Szymon i Kuba Knichiniccy oraz po kontuzji wrócił Darek Dulek. Drużynę opuścił Łukasz Murakowski, został wypożyczony do Lechii Gdańsk.
Niestety zespołowi z Luzina nie udał się inauguracyjny mecz rozgrywek. Przegrał z mającymi tyle samo punktów w ligowej tabeli Orlętami Reda 1:2. Bramkę dla naszej drużyny strzelił Adam Wencel. Należy pochwalić chłopaków za walkę, o choćby jeden punkt, do ostatniego gwizdka sędziego i życzyć więcej szczęścia w kolejnych meczach.
Skład zespołu
Dawid Pusdrowski, Sebastian Dąbrowski, Michał Kożyczkowski, Maciej Korzyczkowski, Mariusz Rybka, Damian Jarzembiński, Mateusz Kołacz, Artur Zelewski, Dominik Gąsiorowski, Dominik Klein, Marcin Kędziora, Adam Wencel, Dawid Bobkowski, Gracjan Bobkowski, Damian Gajewski, Mateusz Pietrucha, Szymon Knichinicki, Jakub Knichinicki, Dawid Soldatke, Dariusz Dulek.

Piotr Klecha GOSRiT Luzino