Ogólnopolskie Zawody Halowe Ldk! – Toruń

Ogólnopolskie Zawody Halowe Ldk! – Toruń

Tegoroczna edycja tych jakże ważnych i emocjonujących zawodów przebiegała w cieniu panującej epidemii. Organizatorzy byli zmuszeni wprowadzić wiele ograniczeń, nierzadko uciążliwych tak dla zawodników jak i dla obsługi zawodów. Wierzymy, że spotkało się to ze zrozumieniem wszystkich uczestników, bo przecież ich zdrowie jest najważniejsze.

Bardzo udany debiut grupy LDK sekcji LA LKS Zantyr Sztum w Ogólnopolskich Halowych Zawodach LDK w hali ARENA w Toruniu. Zloty medal wywalczył Ksawery Ściślak w rzucie piłką lekarską w tył przez głowę z bardzo dobrym wynikiem 12 m w kategorii U-13. Brązowy medal wywalczył Oskar Lewandowski w skoku w dal U-15 z wynikiem 4.95. Tuż za podium na czwartych miejscach rywalizację zakończyła pozostała trója skoczków w dal: Magda Majewska, Tymon i Nikodem Kwiatkowski. Piąty wzwyż był Nikodem Wiśniewski.

AML Słupsk także odnosi sukces, na listach medalistów pojawiają się kolejne, nowe nazwiska – wracamy z 9 medalami – 3 złote (M.Patejuk, M.Woźniak, I.Krzeszowski), 5 srebrnych (M.Czepiel, M.Gładikowska, O.Pestka, I.Wawierowicz, J.Wilczewski) i 1 brąz (L.Gawlik).