Newsletter seniorski: 15 edycja konkursu Seniorzy w akcji, spotkanie informacyjne online, spacer z muralami Galerii Ukraińskiej, zjazd UTW

Newsletter seniorski: 15 edycja konkursu Seniorzy w akcji, spotkanie informacyjne online, spacer z muralami Galerii Ukraińskiej, zjazd UTW

Newsletter seniorski
03/2022

Trwa nabór do 15. edycji konkursu
Pomysły na aktywności społeczne podejmowane przez osoby starsze na rzecz otoczenia, będące odpowiedzią na aktualne problemy społeczne, w tym wspierające migrantów i uchodźców z Ukrainy można zgłaszać w 15. edycji konkursu „Seniorzy w akcji”.
więcej →więcej →

Spotkanie informacyjne online
Zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym online dot. XV edycji konkursu „Seniorzy w akcji”. Spotkanie odbędzie się w 2 terminach: 31.03  oraz 04.04. Poprowadzi je koordynatorka programu: Małgorzata Stanowska.
więcej →więcej →

Spacer z muralami Galerii Ukraińskiej
W sobotę 26 marca o godz. 12.00 spotykamy się przy Dworcu Gdańskim w Warszawie i ruszymy szlakiem murali Galerii Ukraińskiej. Oprowadzanie: Dariusz Paczkowski. Wstęp wolny!
więcej →więcej →

Zjazd UTW ponownie na żywo
Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią przedstawiciele 9 uniwersytetów trzeciego wieku spotkali się na 3-dniowych warsztatach w ramach IX edycji projektu „UTW dla społeczności”.
więcej →więcej →

Przedstawiamy wskazówki, jak weryfikować informacje, które do nas docierają
Wojna w Ukrainie to również wojna informacyjna. W mediach tradycyjnych i społecznościowych, w serwisach informacyjnych nieustannie pojawiają się nowe informacje: cytaty, zdjęcia oraz filmy angażujące nasze emocje. Zanim prześlemy wiadomości dalej, pamiętajmy, żeby sprawdzić wiarygodność przekazywanych materiałów.
więcej →więcej →
Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Mokotowska 55
00-542 Warszawa
tel. 720 909 011
e-mail biuro@e.org.pl
Newsletter seniorski przestawia działania realizowane w ramach programu „Uniwersytety Trzeciego Wieku – Seniorzy w akcji” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz inne inicjatywy senioralne Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę”, wykorzystujące m.in. doświadczenia uczestników programu „Uniwersytety Trzeciego Wieku – Seniorzy w akcji”.