Mistrzostwa Wybrzeża Młodzików w zapasach w stylu klasycznym oraz Mini zapasy o Puchar Burmistrza Miastka.

Mistrzostwa Wybrzeża Młodzików w zapasach w stylu klasycznym oraz Mini zapasy o Puchar Burmistrza Miastka.

Zapaśniczy Klub Sportowy Miastko w dniu 06.03.2021 roku był organizatorem Mistrzostw Wybrzeża Młodzików w zapasach w stylu klasycznym oraz Mini zapasów o Puchar Burmistrza Miastka. Na dwóch matach zapaśniczych rywalizowało 129 zawodników z 10 klubów województwa warmińsko-mazurskiego, wielkopolskiego i pomorskiego. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Miastku Pan Mieczysław Czarnecki. Przy okazji otwarcia zawodów wyróżnieni zostali ubiegłoroczni medaliści Mistrzostw Polski z Zapaśniczego Klubu Sportowego Miastko. Byli to: Alex Ruszczyk, Piotr Ziembicki, Paweł i Piotr Zabłoccy oraz Mirosław Życzyński. Oficjalnego wyróżnienia dokonała Pani Paulina Stranz – Naczelnik Referatu Promocji Kultury i Sportu w Miastku.

“Impreza dofinansowana ze środków Samorządu Województwa Pomorskiego”

A oto wyniki:

Młodzik
Kategoria 32 kg
1. miejsce Wiktorczyk Dawid ZKS Miastko
2. miejsce Kossakowski Nikodem Unia Swarzędz
3. miejsce Tracz Aleksander Unia Swarzędz

Kategoria 35 kg
1. miejsce Remlein Patryk Unia Swarzędz
2. miejsce Rudnik Leon ZKS Miastko
3. miejsce Synak Antoni ZKS Miastko
4. miejsce Białasik Oliwier Unia Swarzędz

Kategoria 38 kg
1. miejsce Kłos Wiktor ZKS Granica Gdańsk
2. miejsce Mydłowski Wojciech KS Achilles Kolbudy
3. miejsce Socha Piotr Unia Swarzędz

Kategoria 41 kg
1. miejsce Andriejew Michał ZKS Granica
2. miejsce Fąs Jakub ZKS Grania
3. miejsce Anioł Jakub KS Sobieski Poznań
4. miejsce Tandecki Sebastian ZKS Misatko
5. miejsce Konkol Robert GKS Cartusia Kartuzy
6. miejsce Kłys Miłosz LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański
7. miejsce Miotk Ksawer KS Kamienica Królewska

Kategoria 44 kg
1. miejsce Zysk Oliwier KS Sobieski Poznań
2. miejsce Leik Paweł GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Gdaniec Witold ZKS Granica Gdańsk
4. miejsce Pszenny Dawid ZKS Granica Gdańsk
5. miejsce Krauzewicz Kacper MLKS Sokół Lubawa
6. miejsce Minienko Viacheslav ZKS Granica Gdańsk

Kategoria 48 kg
1. miejsce Słupecki Michał GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Stencel Kwein GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Pituła Artur Morena Wega Żukowo
4. miejsce Brodziszewski Wiktor Unia Swarzędz
5. miejsce Torkowski Dawid ZKS Granica Gdańsk
6. miejsce Zwara Kacper KS Kamienica Królewska
7. miejsce Zaworski Filip KS Kamienica Królewska
8. miejsce Langa Sebastian KS Kamienica Królewska

Kategoria 52 kg
1. miejsce Hejda Łukasz MLKS Sokół Lubawa
2. miejsce Hełminiak Alan ZKS Granica Gdańsk
3. miejsce Tomyślak Jakub KS Sobieski Poznań
4. miejsce Zawadzki Tymoteusz MLKS Sokół Lubawa
5. miejsce Waszczuk Krzysztof Morena Wega Żukowo
6. miejsce Wojciechowski Michał KS Sobieski Poznań
7. miejsce Drywa Michał GKS Cartusia Kartuzy
8. miejsce Gawarzwski Wojciech Unia Swarzędz
9. miejsce Stencel Kacper GKS Cartusia Kartuzy

Kategoria 57 kg
1. miejsce Kibort Michał KS Achilles Kolbudy
2. miejsce Sobkowiak Konrad Unia Swarzędz
3. miejsce Dtitter Piotr LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański
4. miejsce Czarnota Tymoteusz Unia Swarzędz
5. miejsce Karczewski Piotr Sokół Lubawa
6. miejsce Głodowski Antoni Unia Swarzędz
7. miejsce Flis Olivier KS Kamienica Królewska

Kategoria 62 kg
1. miejsce Wolski Noe GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Sobokowiak Hubert Unia Swarzędz

Kategoria 68 kg
1. miejsce Chlechowicz Jakub GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Zelewski Wiktor GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Ostasz Karol ZKS Granica Gdańsk

Kategoria 75 kg
1. miejsce Ruszczyk Alex ZKS Miastko
2. miejsce Kulik Krzysztof LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański
3. miejsce Gracz Michał Unia Swarzędz
4. miejsce Tylski Albert Unia Swarzędz

Kategoria 85 kg
1. miejsce Wierzbiński Mateusz Unia Swarzędz
2. miejsce Pavełko Vladyslav KS Achilles Kolbudy
3. miejsce Ostasz Jakub ZKS Granica Gdańsk
4. miejsce Tomelka Mateusz Unia Swarzędz
5. miejsce Nowak Mateusz Unia Swarzędz

Kadet
Kategoria 71 kg
1. miejsce Wolski Natan GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Książek Jan ZKS Granica Gdańsk
3. miejsce Gdaniec Igor ZKS Granica Gdańsk
4. miejsce Sliutenko Danyl ZKS Granica Gdańsk
5. miejsce Opiela Michał ZKS Miastko
6. miejsce Kłos Tymoteusz ZKS Granica Gdańsk

Kadetki
Kategoria 57 kg
1. miejsce Reiter Paulina GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Rozentalska Marta MLKS Sokół Lubawa
3. miejsce Oleksiewicz Nikola ZKS Miastko
4. miejsce Chyrzyńska Amelia MLKS Sokół Lubawa

Mini Zapasy
Kategoria 26 kg
1. miejsce Kozłowski Szymon ZKS Miastko
2. miejsce Zelewski Patryk GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Lejkowski Filip GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Felski Mateusz Fundacja Morena Żukowo
5. miejsce Czyż Maksym LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański
5. miejsce Domrzalski Jakub ZKS Granica Gdańsk

Kategoria 29 kg
1. miejsce Paprzycki Igor KS Sobieski Poznań
2. miejsce Machalov Mateusz ZKS Granica Gdańsk
3. miejsce Rudnik Tola ZKS Miastko
3. miejsce Renachowski Aleksaner GKS Cartusia Kartuzy
5. miejsce Czerwionka Hubert Fundacja Morena Żukowo
5. miejsce Labuda Natalia GKS Cartusia Kartuzy
7. miejsce Kowalewski Marek ZKS Miastko
8. miejsce Tymoszczuk Tymoteusz ZKS Granica Gdańsk
9. miejsce Dąbroski Karol GKS Cartusia Kartuzy
10. miejsce Dorawa Nadia ZKS Miastko
11. miejsce Stenka Filip KS Kamienica Królewska
12. miejsce Okrój Maciej KS Kamienia Królewska
13. miejsce Sliutenko Kyryl ZKS Granica Gdańsk

Kategoria 32 kg
1. miejsce Torkowski Szymon ZKS Granica Gdańsk
2. miejsce Leonarczyk Oliwier Morena Wega Żukowo
3. miejsce Konkel Dawid GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Ojowski Bartosz Morena Wega Żukowo
5. miejsce Petrończak Dariusz ZKS Miastko
5. miejsce Kuciel Mateusz Unia Swarzędz
7. miejsce Szysz Wiktor ZKS Miastko
8. miejsce Trun Daniel ZKS Miastko
9. miejsce Kaspruk Andrzej KS Kamienica Królewska

Kategoria 35 kg
1. miejsce Żyrański Borys KS Sobieski Poznań
2. miejsce Nowak Filip Unia Swarzędz
3. miejsce Petrończak Antoni ZKS Miastko
3. miejsce Rachota Kacper Unia Swarzędz
5. miejsce Ostrowski Maksymilian KS Sobieski Poznań
5. miejsce Drywa Dawid GKS Cartusia Kartuzy
7. miejsce Brodziński Leon ZKS Miastko
8. miejsce Stankowski Franciszek GKS Cartusia Kartuzy
9. miejsce Skrzypkowski Patryk KS Kamienica Królewska
10. miejsce Żynda Korneliusz GKS Cartusia Kartuzy
11. miejsce Kłys Bartosz LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański

Kategoria 38 kg
1. miejsce Stoliarchuk Mikołaj KS Sobieski Poznań
2. miejsce Rajchelt Kamil Unia Swarzędz
3. miejsce Woźniak Patryk ZKS Granica Gdańsk
3. miejsce Lis Franciszek GKS Cartusia Kartuzy
5. miejsce Buda Jakub Unia Swarzędz
5. miejsce Olszewski Filip ZKS Miastko
7. miejsce Kulpanov Jan ZKS Granica Gdańsk
8. miejsce Kancelarczyk Igor ZKS Miastko
9. miejsce Kowalewski Olgierd ZKS Miastko
10. miejsce Felski Sebastian Fundacja Morena Żukowo
11. miejsce Król Oliwia LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański

Kategoria 41 kg
1. miejsce Pawłowski Ignacy GKS Cartusia Kartuzy

Kategoria 44 kg
1. miejsce Komorowski Maciej ZKS Granica Gdańsk
2. miejsce Fąs Natan ZKS Granica Gdańsk

Kategoria 47 kg
1. miejsce Marszałkowski Nikodem GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Borówka Nikodem KS Kamienica Królewska

Kategoria 50 kg
1. miejsce Pryczkowski Stefan GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Dunst Aleksander GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Mięsak Ksawery LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański

Klasyfikacja Drużynowa
1. miejsce GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce ZKS Granica Gdańsk
3. miejsce Unia Swarzędz
4. miejsce ZKS Miastko
5. miejsce KS Sobieski Poznań
6. miejsce MLKS Sokół Lubawa
7. miejsce Fundacja Morena Żukowo
8. miejsce KS Achilles Kolbudy
9. miejsce LKS Żuławy N.D.G.
10. miejsce KS Kamienica Królewska