MH Automatyka MTB Pomerania Maraton, Puchar Polski w maratonach MTB Luzino 2023

MH Automatyka MTB Pomerania Maraton, Puchar Polski w maratonach MTB Luzino 2023

Góry na Pomorzu?

To właśnie na edycji odbywającej się w nowoczesnym ośrodku sportowym KJ Barłomino ( gmina Luzino)  można poznać kaszubskie pagórki z najlepszej strony.

Długie szutrowe podjazdy, szybkie i wymagające zjazdy to domena trasy w Luzinie.

Już w najbliższa niedziele 16 kwietnia br. odbędzie się najatrakcyjniejsze z cyklu, zawody MH Automatyka MTB Pomerania Maraton 2023, a także inauguracyjna edycja Pucharu Polski w maratonach MTB dla zawodników licencjonowanych PZKol.

Warto dodać, że podczas cyklu prowadzone są również Mistrzostwach Pomorza dla klubów zrzeszonych w LZS (Ludowe Zespoły Sportowe).

Oczywiście widoki na trasach nie zawiodą, oprócz widoków poczujecie interwałowy charakter trasy z podjazdami między innymi na najwyższy punkt na trasie Jelenią Górę (221 m n.p.m) czy Narożną Górę.

TRASY:

– Fun – ok. 11km (od 8 lat) – 230m+/-

– Speed – ok. 30km (od 13 lat) – 750m +/-

– Mega – ok. 60km (od 18 lat) – 1600m +/-

– MINI Cross: rowerki biegowe, rowerki normalne (2-7 lat)

Na uczestników czekać będzie w pełni wyposażone miasteczko zawodów w KJ Barłomino z cateringiem, lokalne wyroby od KGW, Wytwórni Pierników Bajka, produkty „Wypas u Tośka”  oraz serwis rowerowy, mechanika rowerowa, myjką, sklepik z odzieżą kolarską i biegową „Discover Pomerania oraz stanowiska partnerskie.

INFORMACJE:

https://mtbpomerania.pl/edycje/edycja-luzino/

ZAPISY:

https://zapisy.pomerania-sports.pl/events/79

Sponsor tytularny: MH Automatyka

Sponsorzy Główny: Mercor Group, ASE

Partnerzy wydarzenia:

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Pomorskie Zrzeszenie LZS, GOSRiT Luzino, Gmina Luzino, Nadleśnictwo Strzebielino, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Gdańsku, Stowarzyszenie Trójmiejskie Ścieżki MTB, PZKol