LZS Błyskawica Luzino Mistrzem Luzińskiej Ligi Sołeckiej LZS na Hali

LZS Błyskawica Luzino Mistrzem Luzińskiej Ligi Sołeckiej LZS na Hali

W niedziele 27 lutego 2022 roku zakończyły się rozgrywki Luzińskiej Ligi Sołeckiej LZS na Hali . Zwycięzcą ligi został zespół LZS Błyskawica Luzino, który w ostatnim meczu zremisował  z LZS Sołecka Kębłowo 2-2, drżąc o końcowy wynik do ostatniego gwizdka sędziego. Wicemistrzem,  z jednopunktową stratą do 1 miejsca , została LZS Sołecka Milwino, która w ostatnim meczu pokonała LZS Kochanowo 5-0. Na najniższym stopniu  podium uplasował się zespół LZS Sołecka Robakowo I, która w ostatnim spotkaniu rozgromiła LZS Suchocki Zelewo 11:0 .W ostatnim meczu kolejki    LZS Trak Barłomino pokonał LZS Sołecką Robakowo II 5-2.

Po zakończeniu rozgrywek odbyła się uroczystość wręczenia nagród, w której uczestniczył  Jarosław Wejer- Wójt Gminy Luzino.

Warto dodać, że w najbliższą niedzielę 6 marca na Hali GOSRiT w Luzinie, odbędzie się ostatni akcent halowych rozgrywek dla drużyn sołeckiej, kiedy rozegrany zostanie Turniej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Luzino. Organizatorem rozgrywek sołeckich od lat jest niezastąipny Witold Dąbrowski, za opiekę medyczna odpowiada Rafał Wróblewski, a sędziami są: Mirosław Miotk i Radosław Sikora. Kierownikami drużyn są: Mirosław Joskowski z Barłomina, Maciej Korosacki z Zelewa, Kamil Okoń z Kochanowa, Wacław Żywicki z Milwina, Jarosław Reszke z Robakowa, Jarosław Raif z Kębłowa, Leszek Gołąbek z Luzina

Końcowa tabela Luzińskiej Ligi Sołeckiej LZS na Hali 2022

1LZS Błyskawica Luzino71938
2LZS Sołecka Milwino71817
3Sołecka Robakowo71325
4LZS Sołecka Kębłowo7133
5LZS TRAK Barłomino79-6
6LZS Sparta  Kochanowo77-13
7LZS SUCHOCKI Zelewo73-28
8Sołecka II Robakowo70-36