Laser Run

Laser Run

Dzisiejszego dnia nasi zawodnicy  udział wzięli w zawodach z cyklu „LASER RUN” , dyscyplina łącząca dynamiczne bieganie oraz strzelanie z broni laserowej. Zawody odbyły się w Starogardzie Gdańskim przy Publicznej Szkole Podstawowej numer 1. Podczas zawodów wystartowało 150 zawodników w przedziale wiekowym 8-80 lat.

Nasz klub reprezentowali zawodnicy trenujący w sekcji biathlon. Drużyna złożona z szesnastu zawodników i zawodniczek pod opieką p. Agaty Sobiechowskiej. Po długim okresie przygotowań i treningów nadszedł czas próby, który wypadł świetnie.  Każdy nasz zawodnik  otrzymał pamiątkowy medal, kilka osób wygrało nagrody rzeczowe a co najważniejsze mamy zawodników, którzy stanęli na przysłowiowym „pudle”.

Pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej zajęła Wiktoria Kiedrowska, trzecie miejsce zdobył Mieszko Wujec,  również trzecie miejsce zajął Dominik Segar. Wspomnieć trzeba, że medale wręczała p. Oktawia Nowacka polska pięcioboistka, zdobywczyni Pucharu Świata, medalistka mistrzostw Europy i mistrzostw Polski, brązowa medalistka olimpijska z Rio de Janeiro (2016).

Gratulujemy wszystkim uczestnikom a zwłaszcza wielkie podziękowania dla rodziców zawodników za pomoc w organizacji wyjazdu oraz opiekę podczas zawodów. Zawody finansowane z dotacji budżetu Gminy Lubichowo oraz projektu Ministerstwa Sportu „ I TY możesz zostać biathlonistą”.