Korsarze, Kadra Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Amp Futbolu (dla dzieci)

Korsarze, Kadra Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Amp Futbolu (dla dzieci)

Pomorski Związek Piłki Nożnej ogłasza nabór do drużyny Amp Futbolu. W ramach projektu powstanie drużyna KORSARZE, która będzie oficjalną Kadrą Pomorskiego ZPN. Serdecznie zapraszamy dziewczynki i chłopców w wieku 7-15 lat na nieodpłatne zajęcia treningowe w Gdańsku.

Amp Futbol to dyscyplina dedykowana osobom po amputacji lub z wadami kończyn. Zapraszamy dzieci z całego województwa pomorskiego.

Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu – w każdą niedzielę w godz. 16.00-18.00 na boisku przyszkolnym przy ZSO nr 10 w Gdańsku Brzeźnie (ul. Krasickiego 10). Pierwsze zajęcia odbędą się 10 kwietnia 2022 r.

W ramach projektu zawodniczki i zawodnicy otoczeni będą opieką trenera z licencją UEFA A, ubezpieczeni, wyposażeni w sprzęt sportowy.

Dzięki współpracy ze stowarzyszeniem Amp Futbol Polska nasi młodzi Korsarze będą mogli uczestniczyć w nieodpłatnych zgrupowaniach w Warszawie.

Amp Futbol to dyscyplina, która zyskuje coraz więcej sympatyków. To sport dla wyjątkowych osób, które w życiu codziennym wykazują się hartem ducha i determinacją.

Drużyna Korsarzy będzie zespołem, w którym Wasze dziecko odnajdzie nowe koleżanki i kolegów, poczuje „team spirit” i obudzi w sobie ducha walki. Będzie to przyjazne środowisko, w którym będzie można nie tylko rozwinąć umiejętności sportowe, ale również poczuć siłę i wsparcie drużyny.

Pomorski Związek Piłki Nożnej nie pobiera żadnych opłat od uczestników zajęć.

Obejrzyj materiał z kampanii Amp Futbol Polska i przekonaj się czym jest Amp Futbol w wykonaniu młodych zawodników i zawodniczek! Zostań częścią tej niezwykłej piłkarskiej rodziny.