Kolejne medale na Mistrzostwach Polski Krajowego Zrzeszenia LZS

II Puchar Wójta Jabłonka, Puchar Szlaku Solnego. Eliminacje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Mistrzostwa Polski Krajowego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe. Zawody kolarstwa górskiego MTB XCO.

W zawodach nie zawiódł Kacper Doppke (Klif Chłapowo), który zdobył w kategorii młodzik brązowy medal w II Pucharze Wójta Gminy Jabłonka oraz Pucharze Szlaku Solnego. Dodatkowo Kacper Doppke został Mistrzem Polski Krajowego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe wśród młodzików!

Kolejny medal (brązowy) wywalczyła wśród klubów LZS Karolina Karpińska (MLKS Baszta Bytów) w kat. juniorka młodsza. Warto dodać, że Karolina dzień wcześniej ścigała się w szosowym Pucharze Polski w Koziegłowach.

Ponadto srebrny medal w kat. junior zdobył Pomian Szymon (GKS „CARTUSIA” W KARTUZACH BIKE ATELIER)

Kacper Kohnke kończy wyścig na 10 a Maksymilian Marzejon na 20 miejscu.Wśród juniorów młodszych Nikodem Ceynowa zajmuje 34 miejsce a Filip Potrykus w Orlikach 16-tą lokatę. Adam Płotka kategoria Żak 15 miejsce.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
Serdecznie podziękowania dla pana Dariusza Marzejon za udostępnienie zdjęć :).