Kolarze Cartusii kończą sezon z 24 medalami Mistrzostw Polski.

Sekcja kolarska GKS Cartusia Kartuzy kończy sezon. Zawodnicy zdobyli 284 punkty i zajęli 5 miejsce w współzawodnictwie dzieci i młodzieży wśród 136 klubów kolarskich ujętych w systemie .

Siedmiu zawodników – jako klub i Kadra Narodowa – brało udział w wyścigach międzynarodowych i mistrzowskich.

-6 miejsce wyścig drużynowy.

Adam Woźniak 6 miejsce wyścig drużynowy 14 miejsce Omnium, Jan Soszka – 6 miejsce wyścig drużynowy, 9 miejsce 1km.

Mistrzostwa Europy Anadia Szosa młodzieżowiec – Kamila Mróz

-18 miejsce jazda indywidualna na czas,

-65 miejsce start wspólny.

W wyścigach międzynarodowych jako Kadra Narodowa startowali: Damian Sławek, Radosław Lewandowski, Szymon Pomian.

Jako drużyna zawodnicy GKS Cartusia startowali w wyścigach zagranicznych; Karpackim Wyścigu Kurierów, Czechach, Słowacji, Hiszpanii i Pucharze Narodów w Białymstoku.

W polskim czempionacie zdobyli 24 medale – 7 złotych, 8 srebrnych i 9 brązowych.