KKPN Olimpico Malbork/ Sierakowice VI zespołem w Polsce turnieju LZS Mała Piłkarska Kadra Czeka dziewcząt

KKPN Olimpico Malbork/ Sierakowice VI zespołem w Polsce turnieju LZS Mała Piłkarska Kadra Czeka dziewcząt

Turniej finałowy odbył się w dniach 05-07.07.2019 r. w Reńskiej Wsi koło Kiędzierzyna Koźle, w turnieju brało udział 10 reprezentacji wojewódzkich. Dziewczęta z Olimpico trafiły do mocnej grupy złożonej z:
1) UKS 3 Staszkówka Jelna- Małopolskie
2) KKPN Olimpico Malbork/ Sierakowice
3) KKPN Medyk Konin – Wielkopolskie
4) Suchowicz TEAM – Lubelskie
5) SPARTA Mochowo -Mazowieckie

Wyniki w grupie: KKPN Olimpico Malbork/Sierakowice: Suchowicz TEAM – 0:1
KKPN Olimpico Malbork/Sierakowice: SPARTA Mochowo – 4:1( Marysia Ostopinka 3, Oliwia Gniba 1)
KKPN Olimpico Malbork/Sierakowice: KKPN Medyk Konin – 2:3 ( Wiktoria Malek 2)
KKPN Olimpico Malbork/Sierakowice: UKS 3 Staszkówka Jelna –  1:1 (Marysia Ostopinka)
Kończymy rozgrywki w grupie na 4 miejscu z 4 punktami drugiego dnia gramy o miejsca 5-8 pierwszy mecz gramy z SP Słupią po ciężkim spotkaniu wygrywamy 2:1(Marysia Ostopinka 2), w meczu o piąte miejsce zagraliśmy ponownie z Suchowicz TEAM i ponownie przegrywamy 0:1.
Jak widać po wynikach niewiele zabrakło do czołowych miejsc, nasz zespół nawiązał równorzędną walkę z utytułowanymi zespołami w kraju np: UKS 3 Staszkówka Jelna to tegoroczny wice mistrz Polski Mistrzostw Klubowych U-13, Medyk Konin to jeden z najlepszych kobiecych klubów w Polsce. Nam oczywiście jeszcze trochę brakuje do tych zespołów czyli ogrania i cwaniactwa boiskowego bo to już istnieje nawet w tym wieku na wyższym poziomie.
Była to dla nas daleka droga i niezła przygoda. Trzeba wspomnieć, że turniej wygrała UKS 3 Jelna przed ULKS Kielce i Rolnikiem Biedrzna. Dziękujemy rodzicom za zaufanie jakim nas obdarzyli bo był to jak na razie najdalszy wyjazd turniejowy, dziękujemy także pomorskiemu LZS za pomoc w organizacji wyjazdu.
Skład zespołu: Nadia Jędrzejewska, Marysia Ostopinka, Julia Wodzińska, Agata Mórawska, Oliwia Gniba, Weronika Klebba, Andżelika Pawelczyk, Wiktoria Malek, Nikola Łachmacka, Zuzanna Lemke
Trenerzy Wnuk-Lipiński Marian. Wnuk-Lipiński Jerzy.


zdjęcia na profilu klubu.https://www.facebook.com/Kobiecy-Klub-Pi%C5%82ki-No%C5%BCnej-Olimpico-Malbork-553932964648437/

Marian Wnuk – Lipiński