Jastrzębie (GKS ) Linia na V miejscu w Finale Wojewódzkim Turnieju Orlika

jastrz013Dn. 07.10.2015 zawodnicy Jastrzębi (GKS) Linia wybrali się na finał wojewódzki Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP do Starogardu Gdańskiego.

Nasi zawodnicy trafili do grupy z zespołami z Kartuz, Słupska i Redy.

Pierwsze mecz z drużyną Kartuz był wyrównany, niestety błędy w końcówce pozbawiły nas wygranej, przegrywamy 1:3.

Drugie spotkanie z drużyną ze Słupska rozpoczęło się od ataków rywali które przyniosły im bramki. Pierwsza połowa zdecydowanie dla Słupszczan.

Chłopcy po rozmowie z trenerem w przerwie, wyszli na boisko pełni werwy, gra była o niebo lepsza, niestety nie wystarczyło to nawet do remisu, przegrywamy 2:5.

Na ostatni mecz chłopcy wychodzą bardzo zmotywowani i po ciężkiej walce wygrywają z Redą 3:1.

Sam awans do finałów wojewódzkich był ogromnym sukcesem reprezentantów Gminy Linia, a zajęte 5 miejsce już tylko wisienką na torcie. Brawo chłopaki!!!

Bramki dla Jastrzębi strzelali: Wiktor Szaradowski x3, Oskar Choszcz x2, Kacper Studziński.

Skład drużyny: Tomasz Langa, Jarosław Bronk, Piotr Naczk, Sebastian Grubba, Michał Myszka, Kacper Studziński (wszyscy z SP Linia), Oskar Choszcz (SP Niepoczołowice), Wiktor Szaradowski (SP Strzepcz)

Opiekunami byli: Jakub Brzeski (trener) oraz Rafał Bronk