„IX Międzynarodowy Turniej Oldbojów w Piłce Nożnej pn. WSPÓŁPRACA WSZYSTKIM SIĘ OPŁACA”

„IX Międzynarodowy Turniej Oldbojów w Piłce Nożnej pn. WSPÓŁPRACA WSZYSTKIM SIĘ OPŁACA”

Stowarzyszenie FK Oldboje Słupsk wraz z Panem Leszkiem Kuliński Wójtem Gminy Kobylnica, informują, że już w dniach 24 -25 września 2021 r. na stadionie Centrum Usług Wspólnych w Kobylnicy, odbędzie się „IX Międzynarodowy Turniej Oldbojów w Piłce Nożnej pn. WSPÓŁPRACA WSZYSTKIM SIĘ OPŁACA”, pod Patronatem Honorowym Mieczysława Struk Marszałka Województwa Pomorskiego, Leszka Kulińskiego Wójta Gminy Kobylnica, Pawła Lisowskiego Starosty Słupskiego, Anny Sobczuk – Jodłowskiej Wójt Gminy Ustka i Piotra Klechy Prezesa Zrzeszenia LZS w Gdańsku. Jest on dalsza kontynuacja zmagań sportowców w tej kategorii. Warto podkreślić, że jet to kolejne wyzwanie organizatorów w trudnym okresie pandemicznym, ale Oldboje to zahartowani piłkarze i w każdej trudnej i skomplikowanej sytuacja zawsze dają sobie radę i już na dobre wpisały się w kalendarz sportowy Gminy Kobylnica.

Wysłano zaproszenia do Miast i Gmin Partnerskich:Vitezna, Mała Morawka, Jirkow,Valka Valga, Batonyterene Vitaz, Walce i Zarszyn, drużyn które już brały udział Oldboje Wilno, Oldboje Grodno oraz drużyn regionalnych: Oldboje Łeba, Team Kobylnica, Oldboje Mowi Ustka, Księża Diecezji Koszalińsko – Kołobrzeskiej, Rowokół Smołdzino, IRON GATES Słupsk/Kobylnica,  Bytovi Bytów, Oldboje Linia, Oldboje Polonia Chodzież, Oldboje Kolbudy, Oldboje Gminy Ustka, Oldboje Miastko, Team Adamski & Przyjacielei organizatorzy FK Oldboje Słupsk,

Udział w turnieju potwierdziły Ekipy: Vit’az i Zarszyn oraz Team Adamski &Przyjaciele, Księża Diecezji Koszalińsko – Kołobrzeskiej, Oldboys Ustka, IRON GATES Kobylnica,  Oldboje Kolbudy, Oldboje Gminy Ustka i organizatorzy FK Oldboje Słupsk.