I Mistrzostwa Ziemi Słupskiej

I Mistrzostwa Ziemi Słupskiej

Emocje opadły puchary, medale i nagrody wręczone. W minioną sobotę 26.09.2020 r. przy zmiennej pogodzie na stadionie Centrum Usług Wspólny w Kobylnicy odbyły się I Otwarte Mistrzostwa Oldbojów Ziemi Słupskiej w piłce nożnej.

Uroczystość otwarcia miała podniosły charakter i dokonał jej Wójt Gminy Kobylnica Leszek Kuliński, wśród zaproszonych gości był również Prezes Pomorskiego  Zrzeszenia LZS Piotr Klecha oraz sportowcy maratończyk Jan Huruk i bokser Jan Kowalewski.

Na dwóch boiskach rywalizowały drużyny: Team Adamski Słupsk, Iron Gates Gałęzinowo, Oldboys Ustka, No Name Słupsk, Oldboje Gminy Ustka i FK Oldboje Słupsk. Rozegrano piętnaście meczy piętnastominutowych bez przerwy i strzelono trzydzieści pięć  bramek jedna ładniejsza od drugiej. Oldboje to twardziele, co pokazali ba boisku, było dużo szybkich i błyskawicznych akcji, parad bramkarzy można rzec stadiony świata w Kobylnicy.

W ostatecznym bilansie pierwsze miejsce zajęła drużyna No Name Słupsk i została pierwszym Mistrzem Ziemi Słupskiej która wystąpiła w składzie: Piotr Modzelewski w bramce, Paweł Sadowski (kap.), Łukasz Sadowski, Andrzej Gajewski, Łukasz Lisik, Andrzej Modrzejewski, Kamil Kędzior. O miejscach od czwartego do szóstego decydowała różnica bramek. Drużyny zostały wyróżnione okazałymi pucharami, medalami i statuetkami.

Ostateczna Tabela:

 1.  No Name Słupsk,
 2.  Oldboje Gminy Ustka
 3.  Oldboje Gminy Ustka
  4 – 6 Iron Gates Gałęzinowo, Team Adamski Słupsk i FK Oldboje Słupsk