I Międzynarodowy Turniej Gamesball w piłkę nożną „Warsaw Cup 2017” Finał PGE Narodowy

I Międzynarodowy Turniej Gamesball w piłkę nożną „Warsaw Cup 2017” Finał PGE Narodowy

Już za niecały miesiąc rozpoczyna się I Międzynarodowy Turniej Gamesball w piłkę nożną „Warsaw Cup 2017” z Finałem na Stadionie PGE Narodowy. Gamesball, to dwustronna gra stołowa piłka nożna i hokej. Zasady i taktyka gry w piłkę niemal w całości odzwierciedlają grę w piłkę nożną. Tym samym można poznać i doskonalić umiejętności piłkarskie tj. zasady gry, taktykę i grę zespołową. Jest przy tym wiele pozytywnych emocji sportowych i zabawy.

Grać i wygrywać mogą osoby w każdym wieku, zarówno dzieci 8 letnie a nawet osoby 108 letnie. Co ważne dla każdego rodzica: gra jest doskonałą alternatywą dla nadmiernego przesiadywania dzieci przy komputerze i telewizji. Gra zapewnia gimnastykę tak dla ciała jak i umysłu. Gracze rozwijają umiejętności manualne, zdolności przewidywania i współpracy. Przy grze dzieci i młodzież nabierają pewności siebie. Gamesball uczy umiejętności kreowania pomaga wyszukać i rozwijać liderów oraz organizatorów a w przyszłości: kapitanów drużyn, sędziów sportowych, kierowników, dyrektorów, prezesów i właścicieli firm. Pierwszy Międzynarodowy Turniej Gamesball ma charakter otwarty. Jego celem jest dostarczenie pozytywnych emocji sportowych przy dobrej zabawie. A jednocześnie pomoc w integracji rodzin, pokoleń i różnych środowisk. Turniej rozgrywany będzie wyłącznie w kategorii drużynowej. Każda drużyna składać się będzie z 2 osób. Warunek konieczny: 1 osoba (kapitan) musi być osobą pełnoletnią, zaś druga osoba musi być niepełnoletnia: np. brat, siostra, syn, córka, wnuczek, wnuczka lub znajomy. Reprezentacje krajów: do Turnieju zapraszamy drużyny z Polski, Europy oraz całego świata. Warunkiem udziału w Turnieju jest zapisanie drużyny przez osobę pełnoletnią na listę zgłoszeniową drużyn Turnieju. W zależności od ilości drużyn zapisanych do Turnieju przewiduje się 4 stopniowe eliminacje. Turnieje lokalne, prowadzone będą w miejscowościach, w których zgłosi się najwięcej zainteresowanych drużyn. Turnieje wojewódzkie, prowadzone na szczeblu wojewódzkim, zwykle odbywać się będą w miastach wojewódzkich. W Turniejach wojewódzkich wezmą udział zwycięzcy (po 3 drużyny) Turniejów lokalnych. Finały zostaną rozegrane na Stadionie PGE Narodowy w czasie trwania Międzynarodowych Targów Świat Piłki. Organizatorzy Targów w okresie 3 dni spodziewają się ok. 100 000 uczestników.

Wszelkie pytania dotyczące możliwości wzięcia udziału w lokalnych turniejach lub ich organizacji proszę kierować do firmy Gamesball (dane kontaktowe : http://zapisy.gamesball.pl), która jest organizatorem przedsięwzięcia.

2017_02_21Międzynarodowy Turniej Gamesball w piłkę nożną z finałem na Stadionie PGE Narodowy (1)

2017_02_17 Regulamin I Międzynarodowego Turnieju Gamesball Piłka Nozna Warsaw CUP 2017 z finałem na PGE Narodowy