HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „NIEPODLEGŁOŚĆ  –  SŁUPSK  2023

HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „NIEPODLEGŁOŚĆ  –  SŁUPSK  2023

W dniu 11 listopada 2023 r.  UKS  „BYKI” Słupsk już po raz 22 organizuje  HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „NIEPODLEGŁOŚĆ  –  SŁUPSK  2023”. Jest to cykliczny turniej, rozgrywany przez BYKI od początku istnienia klubu, który w tym roku odbędzie się w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Słupsku. Celem  zawodów jest  włączenie się w cykl imprez na terenie Miasta Słupska z okazji Dnia Niepodległości,  współzawodnictwo w duchu Fair Play i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu.

W turnieju udział weźmie 10 zespołów: MŁODE TALENTY SŁUPSK , KS DAMNICA, ORLIKI JEZIERZYCE, MŁODE ORŁY ŁEBA, SKOTAWIA DĘBNICA KASZUBSKA, BYKI SŁUPSK, TRÓJKA LĘBORK, START MIASTKO, WIEŻA POSTOMINO I BYKI EMKA.  Zespoły  zostaną rozlosowane do 2 grup, w których rozegrają mecze „każdy z każdym”, następnie o miejsca.

Dla wszystkich drużyn organizatorzy ufundowali puchary i dyplomy. Każdy zawodnik otrzyma okolicznościowy medal, a najlepszy zawodnik, bramkarz, obrońca oraz król strzelców turnieju piękne statuetki. Dodatkowo najlepsi w swojej drużynie otrzymają wyróżnienia. Puchar Fair Play Prezydent Miasta Słupska oraz prezesa BYKI Słupsk otrzymają drużyny wyróżniające się godną postawą na boisku.  Zadanie współfinansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej  przekazanych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Prezydenta Miasta Słupska, Pomorski Związek Piłki Nożnej i Krajowe Zrzeszenie LZS.