GTS Junior Cup 2022 -Czarna Dąbrówka.

GTS Junior Cup 2022 -Czarna Dąbrówka.

W dwa czerwcowe weekendy (01.06 – 09.07.2022) odbyły się trzy turnieje z cyklu GTS JUNIOR CUP 2022. Tradycyjnie na zakończenie sezonu rozgrywkowego młodzi adepci piłki nożnej przyjeżdżają na Stadion przy Słupskiej w Czarnej Dąbrówce, aby w festynowej atmosferze rozpocząć letnią przerwę wakacyjną.

W tym roku Zarząd GTS Czarna Dąbrówka zorganizował turnieje dla trzech kategorii wiekowych: 2014 i młodsi, 2009 i młodsi oraz 2012 i młodsi. Wśród klubów znaleźli się reprezentanci powiatu lęborskiego, słupskiego, kartuskiego oraz oczywiście powiatu bytowskiego. Zgodnie z zasadami określonymi przez organizatorów, najmłodsze drużyny uczestniczyły w rozgrywkach bez prowadzenia klasyfikacji drużynowej. W obydwu turniejach wyróżnieni zostali najlepsi zawodnicy z każdej drużyny oraz wybierany był najlepszy zawodnik – MVP – turnieju.

Rywalizacja toczona była w atmosferze fair play i przysporzyła wielu sportowych emocji zarówno grającym zawodnikom jak również licznie zgromadzonym rodzicom – kibicom.

W rywalizacji rocznika 2009/10 najlepsza okazała się drużyna Dolina Speranda Gałęźnia Wielka, podium uzupełniły ekipy GTS I Czarna Dąbrówka oraz MKS Bytovia Bytów.
W tym turnieju przyznano także nagrody indywidualne:

– Najlepszy zawodnik (MVP) – Gracjan Maciaszek (GTS I Czarna Dąbrówka)

– Najlepszy bramkarz – Dominik Remiszewski (Latarnik Choczewo)

– Najlepszy strzelec – Wiktor Rzeźnik (Dolina Speranda Gałęźnia Wielka) – 6 bramek.

W imieniu organizatorów, czyli Zarządu GTS Czarna Dąbrówka, składamy serdeczne podziękowania rodzicom zawodników drużyn juniorskich. Dzięki ich zaangażowaniu mogliśmy świetnie ugościć drużyny przyjezdne oraz ich opiekunów i rodziców.

Dziękujemy za wsparcie finansowe Starostwu Powiatowemu w Bytowie, Pomorskiemu Zrzeszeniu LZS oraz Gminie Czarna Dąbrówka.

„Impreza pod patronatem Mieczysława Struk, Marszałka Województwa Pomorskiego”