GOSRiT el/professional 2001/02 wygrywa a Arką Gdynia 2002 po wyrównanym meczu

2001Dnia 21 marca o godzinę 1100 w Gdyni na Witominie odbył się mecz pomiędzy GOSRIT/el professional Luzino, a Arką Gdynia. Młodzi adepci z Luzina dominowali w pierwszej połowie , co udokumentowali bramką na 1:0 w 16 minucie bramkarza Arki pokonał Siebert Dawid, któremu asystował Damian Splitthof.
W pierwszej połowie wynik nie uległ zmianie , jak się później okazało była to jedyna bramka w meczu. Drużyna z Gdyni nie potrafiła znaleźć sposobu na pokonanie dobrze spisującego się bramkarza gości. W drugiej połowie mecz był wyrównany , lecz wciąż pod kontrolą zawodników naszego klubu.