EXTREMERUN KIDS GNIEW

EXTREMERUN KIDS GNIEW

W sobotę 19 sierpnia 2023 roku w godzinach 10:00 – 14:00 na gniewskich łąkach nadwiślańskich odbędzie się I edycja biegu dla dzieci i młodzieży z przeszkodami: „ EXTREMERUN KIDS”. Wydarzenie zostało dofinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach programu „Sport dla wszystkich”.
W imprezie mogą wziąć Zawodnicy w wieku 4-15 lat. Udział w biegu jest całkowicie bezpłatny inie ma limitu Uczestników. Każdy Uczestnik będzie miał do pokonania ciekawą trasę wypełnioną przeszkodami terenowymi. Jest to doskonała okazja do sprawdzenia swoich możliwości już w tak młodym wieku.
Dobra zabawa, niezapomniane przeżycia, które zagwarantują przeszkody na trasie to nie wszystko. „Mali” i „Duzi” Uczestnicy biegu zostaną uhonorowani na mecie pamiątkowym medalem oraz zdrową przekąską.
Dodatkowo Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla przybyłych osób- m. in. sportowe animacje, warsztaty baloniarskie, malowanie twarzy, wyrzuty kolorowych proszków holi z kurtyną wodną oraz pyszne przekąski i wiele, wiele innych…

Zapisy są możliwe na portierni hali widowiskowo-sportowej w Gniewie (ul. Kusocińskiego 10)
w dniach i godzinach jej pracy ( tj. w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach
06:00 – 21:00) lub telefonicznie pod numerem 58 535 80 40 od poniedziałku do piątku
w godz. 07:00 – 15:00 lub w dniu i miejscu samej imprezy.

Serdecznie zapraszamy całe rodziny do wspólnego spędzenia czasu.