ENERGA Olimpia Osowa Gdańsk Mistrzem Polski w kategorii juniorek młodszych w unihokeju w sezonie 2014/15!!!

IMG_0336aaW zakończonym w niedzielę w Orzyszu Turnieju Finałowym Mistrzostw Polski w kategorii juniorek młodszych gdańskie unihokeistki nie miały sobie równych i po raz drugi z rzędu zdobyły złote medale!
Jest to ogromny sukces naszej drużyny zważywszy, że większość dziewcząt była o dwa lata młodsza od przeciwniczek. Dwanaście z nich w poprzednim sezonie sięgnęła po tytuł wice Mistrza Polski w młodszej kategorii wiekowej, młodziczek.
Należy dodać, że ENERGA Olimpia Osowa Gdańsk zdeklasowała wszystkie zespoły, odnosząc 4 zwycięstwa i remisując dopiero ostatni mecz turnieju ( mając już zapewnione złote medale i grając w rezerwowym składzie ).
„Srebrne” Podhale przegrało dwa spotkania a „brązowy” Trzebiatów wygrał tylko dwa mecze a jeden zremisował. To świadczy o bardzo wyrównanym poziomie wszystkich startujących drużyn oraz zdecydowanej dominacji Gdańska!