Zakończenie Ligi Orlika w Lini

zakonczenieligi20156_009Dnia 12.06.2015 zakończyła się Liga Orlika 2015 w Lini. Mistrzem tegorocznej Ligi Orlika została drużyna AD Dąbrówka Linia w składzie: Stanisław Czaja, Patryk Czaja, Andrzej Kaczyński, Patryk Szulcek, Szymon Ziemann, Karol, Noculak, Michał Choszcz, Artur Narewski, Jakub Baranowski, Mateusz Mayer.

Na drugim miejscu uplasowali się zawodnicy GKS Linia II. Skłąd zespołu: Kacper Ziarkowski, Maciej Ziarkowski, Miłosz Brzeski, Dominik Mach, Krystian Złoch, Jakub Brzeski, Łukasz Polejowski, Karol Stencel, Patryk Ptasiński, Aleksander Choszcz.

Na „pudle” stanęli także zawodnicy GKS Linia I: Dominik Konkel, Paweł Kotłowski, Dawid Ellwart, Dawid Milewczyk, Dominik Olszewski, Mateusz Keler, Przemysław Grzenkowicz, Arkadiusz Grzenkowicz, Artur Patelczyk, Dawid Rybicki.

Kolejne miejsca zajęły drużyny Device Linia i Qatar Niepoczołowice.

Najlepszym zawodnikiem został Michał Choszcz, najlepszym bramkarzem Mateusz Mayer.

W klasyfikacji strzelców III miejsce zajął Michał Choszcz (12 bramek), II miejsce dla Artura Narewskiego (13 bramek), a I dla Patryka Ptasińskiego (19 bramek). Wszyscy zawodnicy otrzymali puchary.

Drużyny z miejsc 1-3 otrzymały pamiątkowe medale, wszystkie zespoły otrzymały puchary, dyplomy oraz piłki.

Nagrody zostały ufundowane przez Gminny Dom Kultury w Lini oraz Gminne Stowarzyszenie LZS w Lini