AP Kowale z brązowym medalem Krajowego Finału Turnieju Piłkarska Kadra Czeka LZS.

38. Finał Centralny Ogólnopolskiego Turniej LZS Chłopców „Piłkarska Kadra Czeka” im. Stanisława Tymowicza, który odbył się w dniach 25-29 lipca w Zamościu, wygrali piłkarze z województwa wielkopolskiego — drużyna AP Calcio Wągrowiec.

W meczu o trzecie miejsce drużyna AP Kowale (woj. pomorskie) wygrała 3:1 z LKS Iskra Kochlice (woj. dolnośląskie) i zajęła trzecie miejsce. W turnieju startowało 13 drużyn. Rozegrano 44 mecze, strzelono 140 bramek. Cały turniej oglądali trenerzy Kadry Polski LZS — Rafał Kaczmarczyk i Paweł Radecki. To oni spośród uczestników tego turnieju wybiorą naszą nową drużynę reprezentacyjną. Ponoć wybór będzie trudny, bo w turnieju startowało wielu bardzo dobrych i dobrych zawodników, a finałowy mecz stał na poziome godnym ogólnopolskiego turnieju. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Maksymiliana Czajkę z LKS Iskra Kochlice, królem strzelców został Oskar Radzikowski z MLKS Znicz Biała Piska (woj. warmińsko-mazurskie), a najlepszym bramkarzem Mateusz Dolata z AP Calcio Wągrowiec.